1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Понуда за брак

Дискусија во 'Канта' започната од tanci1, 14 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tanci1

  tanci1 Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  3
  Дечки нова сум на форумот, ми треба вашата помош имам 5 годишна врска и пред 1 месец мојот дечко отиде да работи во друга држава...ми понуди брак и незнам што да правам а сеуште студирам а и неможам без него...помагајте
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.