Понуди за дочек на Нова година низ Македонија

Дискусија во 'Слободно време' започната од mona.s, 12 декември 2012.

 1. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  10.791
  Допаѓања:
  55.480
  Види, дај понудата па да видиме, овака брилијантно само на масло може да ме асоцира. И да сум заинтересирана, мислиш некој ќе те моли за инфо да слави во локалите со кои ти работиш? Од принцип никогаш не би ти пишала. Ако промовираш ти ќе пристапиш на луѓето, не можеш да очекуваш дека тие ќе ти пристапат тебе. Еб*ти услужната дејност, да те молат за име на локалот и понудата.
   
 2. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.361
  Пол:
  Женски
  Искрено годинава не сретнав понуда испод 1000 денари, затоа нагласив дека пред неколку години беше тоа кога цените беа реални и секој можеше да си дозволи.

  Сега више е се напумпано и претерано.
   
 3. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.744
  Пол:
  Машки

  Види, за Македонско Хикикомори понудава не е јавна ТУКА пошто веднаш би станала предмет на ингестија на трољачки материи а во мојот бизнис не сакам да има таква глетка. Апиритивот веќе почна али да не се начукате без везе нема да стасате до главно јадење , за десерт не ни праиме муабет. ( Без никаков дисриспект кон хикикоморовците ; чисто илустративно зборам за да се разберете на што сте. )
  Втора ствар > јас правам само услуга и не треба никој да ме моли. Хикикокомори знае нова година како се слави и знае дека не треба да оди преку пријателот со таков епитет , така да останува опцијата за сите нормални ( ако има на форумов такви ) евентуално да ми се обратат за да ги упатам кај што е забавата и да ми кажат големо фала за стореното.Иначе услужна дејност барај си кај келнерот што гледа со очите горе коа ти бара бакшиш ... не сум јас келнер па да глумам услужувател и чисто креле со робот машна и без акал.
   
  Последна измена: 25 декември 2017
 4. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.744
  Пол:
  Машки

  Да бидеме искрени добра понуда испод 1000 денари во строг центар на Скопје, технички не е возможно да постои. Добра понуда е: неограничено пиење на алкохолни ( над 6,7 вида алкохол ), сокови газирани и негазирани, вода, професионално обезбедување, храна ( понудата зависи дали се работи за ресторан или кафич ) обезбедено место / коњопј , сепаре, маса , столче. Квалитетна музичка секција. + други изненадувања како гест од организаторите.
  Сите овие работи ги има во мојата понуда така да повелете.
   
  Последна измена: 25 декември 2017