1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Понуди за одмор

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Blue.Sky, 7 февруари 2017.

 1. Blue.Sky

  Blue.Sky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  11.403
  Пол:
  Женски
  Дали се мислите каде да го поминете одморот? Здосадено ви е постојано да барате понуди кои ќе бидат во склад со вашите финансиски можности?
  Епа во оваа тема ќе дискутираме и ќе ве известувам за сите понуди што ги нуди агенцијата Rapsody.
  Агенцијата веќе долго време стои зад многу незаборавни одмори кои секој би ги посакал.
  Не се работи само за летни патувања, туку патувања за секакви пригоди, така да нивната понуда не е ограничена.
  Сега најнови се летните понуди, за кои доколку сте заинтересирани може да ме исконтактирате во порака
  Лето за млади 2017 [​IMG]

  * Промотивен период до 15.02.17
  [​IMG]➡ Закинтос од 89€
  [​IMG]➡ Калитеа од 99€
  [​IMG]➡ Иос од 199€
  [​IMG]➡ Кавос од 129€
  Секако можеме и понатаму да дискутираме за тоа каде би сакале да патувате, вашите желби и потреби.
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.581
  Допаѓања:
  171.554
  Пол:
  Женски
  Имам убаво искуство со Рапсоди пред неколку години на спринг брејк. Уште си ја чувам портокаловата алкичка за пакетот:party:

  Ги препорачувам, за парите се топ(fingers)
  За млади е сосема коректно, ама веќе остаревме:lol: па сега си барам малку повеќе луксуз и комоција, а не журки...
  Иако ми остана желбата да одам на 2-3 дена на Кавос да се журкам до сабајле.. ама повеќе од 3 дена тешко:D
   
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  А за Крф?
   
 4. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.581
  Допаѓања:
  171.554
  Пол:
  Женски
  Па Ипсос и Кавос се на Крф:D

  П.С ..Иос го прочитав Ипсос ама Кавос добрро го прочитав:rofl:
  Кавос Е на Крф..
  И Ипсос е на крф ама не е во понудава хаха

  Иос е остров...

  Кога малку спие човек, така е:D
   
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Не знаев.
  Па нека ги стави понудите како линкови. Примамливо изгледа.

  @Dust на ова Спринг Б. на Балкан Фан си била?
   
  Последна измена: 15 февруари 2017
 6. Blue.Sky

  Blue.Sky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  11.403
  Пол:
  Женски
  Сега за сега има само за Закинтос ама кога ќе ја добијам понудата ќе ти ја пратам :D
  Исто така има и Spring Break преку Rapsody
  [​IMG]
   
 7. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.431
  Допаѓања:
  47.632
  Пол:
  Женски
  Ја лани бев на спринг брејк со Балкан Фан супер си пројдовме. Беше ако не се лажам околу велигден ни се фатија 3-4 дена во Паралија. Хотелот кај што бевме сместени супер беше а и за таму организацијата беше супер секој ден имавме журки преки ден на beach баровите а навечер во Голд дискотеката. Едино времето лани ни се изјалови се преврна и ладно а ние сите ко мајмуни со купачи отидене мислиш на летен одмор. Грците облечени у монтки ама ние со шорцевите главни бевме. :D:D Знам дека имаше и еднодневни екскурзии организирано до Солун и до некои други места ама на тоа пиење 24/7 никој не беше и стање да им иде. Се на се супер си поминавме тие неколку дена.
   
  На buba4e89 и Dust им се допаѓа ова.
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.581
  Допаѓања:
  171.554
  Пол:
  Женски
  Тек сега гледам, дека си едитирала пред некој ден :)
  Не, преку Рапсоди бевме во Паралија далечната 2013 год:lol: Тогаш беше Collegium&Rapsody ако не се лажам..
  За 1ви мај бевме, па имаше јаки забави со алката.. Графити парти, Ред Лав парти, други забави во Голд ми се чини беше и на плажата до Омилос. Беше заградено и само со алка смееше да се влезе.. Баш за 1ви мај мислам дека, преку ден отидовме за Солун, 10 евра се плаќаше ама нас вклучено ни беше:lol: Се изнашетавме, не однесоа на неколку места со организираниот разглед, после сами си шеткавме и назад во Паралија на попладневна и ноќна журка..

  Уште ги чувам маичките:D

  Бевме ако ме служи меморија, околу 40 автобуси од цел Балкан. Стварно беше убаво:party:
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. boo3

  boo3 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2015
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  4.418
  Пол:
  Женски
  Некој да има информација за понуди Кавос/Закинтос за период јули/август?? :)