1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Понуди за патување во Европа лето 2013

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од poulain, 2 мај 2013.

 1. poulain

  poulain Активен член

  Се зачлени на:
  2 мај 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали знаете за некои понуди за патување на повеќе дестинации низ Европа ова лето термини од јули па натаму.Ако знаете постирајте некој линк оти стварно не сакаме типичен одмор туку некоја ексурзија низ Европа :)

  Фала однапред :angel:
   
 2. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.516
  Пол:
  Женски
  Има некоја феминка што била на EuroTrip да сподели искуство? Со која агенција? Каде бевте? Каде бевте сместени? итн. :)
  Не ми се оди на типичен одмор туку сакам нешто поразлично летово, па секое ваше искуство или од блиски личности, е добредојдено. :sun: