1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поомоош !

Дискусија во 'Канта' започната од zaljubena18, 27 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zaljubena18

  zaljubena18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2013
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  139
  Девојки ми треба помош..

  Дали некоја знае креми кои содржат овошни киселини за после хемиски пилинг ?!

  Итно ми е :(

  Ако има ваква тема, се знае каде треба да заврши :*
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.302
  Пол:
  Женски
  Прашањево може слободно да оди во темата за крема за лице.
  Инаку, он топик, има сатва со овошни киселини. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.