1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пооомооошшшш ! :D

Дискусија во 'Канта' започната од Philosopher, 19 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Philosopher

  Philosopher Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  9
  Луѓе да не знаете кај се наоѓа CEBOTEX во скопјето?! :?: Фала однапред. 8)
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.903
  Темата не поттикнува дискусија, а прашањето може да се постави во неколку веќе постоечки теми како на пример : Сакам да прашам. Темата ќе се заклучи.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.