1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поправете ги дамките на ѕидот

Дискусија во 'Дом' започната од Nina+O, 14 октомври 2016.

 1. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Брз и едноставен начин за поправање на дамките на ѕидот.Се надевам ви се допадна дечки...
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.