1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Порака за Нова Година на Бившиот !

Дискусија во 'Канта' започната од KristinaSt, 29 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KristinaSt

  KristinaSt Нов член

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Лани ја славев Новата Година со мојот Бивши, да на Нова Година се запознавме и после тоа се гледавме и се фативме. Идевме 3 месеци. Го сакам уште ...
  Сакам да му напишаам порака ама од друг број без да знае дека сум јас. да му ја честитам и малку барем да се посомнева дека сум јас...

  Нешто како .. Оваа Нова Година да ти е уште поубаваа ... ама со неколку реченици дури да се замисли кој како зошто му пратил порака.. ФАЛА ОДНАПРЕД !!! МИ ТРЕБА ОВА.

  <3
   
 2. MorbGoth.666

  MorbGoth.666 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  147
  Мислам дека е најубаво да му пратиш некоја од нет, они се неприметни и стандард се тие..
  Мислам ако заслужува :)
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  Пиши му
  СРЕЌНА НОВА ГОДИНА!
  Ако после ова не се замисли... |-)
   
 4. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.389
  Допаѓања:
  19.249
  А да собереш храброст и да му ја пратиш од твојот број?
   
 5. MorbGoth.666

  MorbGoth.666 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  147
  А уствари типов заслужува ли?
   
 6. jasBia

  jasBia Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  321
  А уствари сериозни сте околу темава?
   
 7. Dark-Lady

  Dark-Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  908
  [​IMG]
   
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.
 8. LusySkyDiamonds

  LusySkyDiamonds Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2013
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  816
  :rofl: ма ајде ви се молам...каква глупава тема отворате, не ми се верува
   
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.