1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пораки за Св.Валентин!

Дискусија во 'Канта' започната од Pepa.17, 14 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pepa.17

  Pepa.17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Честит св.Валентин и св.Трифун! :) Создадов нова тема по повод на денешната ден. Сакам да му подарам честитка на мојот дечко па би сакала секоја од вас да сподели по некоја убава љубовна порака!

  Благодарам ..Имајте убав ден со вашите сакани!!! :) :)
   
 2. Saxobeat

  Saxobeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  99
  Ајде и јас чекаммм...
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.