1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пораки за нова година

Дискусија во 'Канта' започната од meredith, 31 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. meredith

  meredith Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  78
  Новата година се ближи , сите сакаме на нашите пријатели да им честитаме Нова година со некоја убава порака ... напишете некоја убава порака за нова година...
  п.с. не видов ваква тема , ако има пренасочете ме.... поздрав и Среќна Нова година...Нека ви се исполнат сите соништа, заборавете на солзите и тагата , верни пријатели нека ви бидат смеата и радоста...Секој ден нека ви биде исполнет со успех,љубов,здравје,среќа.... :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.955
  Нека ти е среќна новата година, но веќе има ваква тема во Кафе муабети :)
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.