1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поранешна љубов- НАРКОМАН

Дискусија во 'Канта' започната од Sanni.5, 22 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sanni.5

  Sanni.5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Значи вака, има едно дете од мое одд. во кое што јас порано бев заљубена :inlove: . Сега сме мн добри другари и седиме заедно на клупа.. Но има еден проблем, тој се дрогира. Несака да ми признае,сум го прашала,он ми негира,ама знам дека лаже. Сакам на некој начин да му помогнам, да го советувам и да го отргнам од тоа. Ве молам за совет :D :) . Фала однапред ;)
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.306
  Ти навистина имаш 13 год ?!? Мора да си напухана штом бараш совет и се смееш
   
  На Sanjichka007, badem4e и MacaLove им се допаѓа ова.
 3. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  336
  Пол:
  Женски
  Знаеш дека е наркоман и се дружиш со него? :^)
  Само тргни се подалеку да не те навле4е и тебе :devil:
  Совет- 4овек што еднаш тргнал по тој пат и некогаш да се изле4и тој па ке си по4не тогаш кога ке се разо4ара. :!:
  Никој не се тргнал од тој пат до крај,ретки се тие. :!:
   
  На Marjan007 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.320
  Допаѓања:
  8.398


  Нема многу што да направиш во врска со тоа,освен да поразговараш добронамерно со него...таков тип на луѓе не ги прифаќаат советите,но барем обиди се и така ништо не губиш ;)
   
 5. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  776
  Чекај а колку години всушност имате? :^)
  Ако сте сеуште деца бидејќи спомна одд знаат ли неговите што прави тој?
  Нека се трга од тие работи додека не е предоцна а ти бегај од него не ти треба такво друштво... :tmi:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.