1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пореметен сексуален нагон

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од Fancy_Nency 22, 30 април 2021.

 1. Fancy_Nency 22

  Fancy_Nency 22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2021
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Женски
  Јас сум тинејџерка и уште од раните години на пубертет имам силен сексуален нагон.Но тоа ми претставува голем проблем.Ги воденам чаршафите,сменувам по 2-3 рала пижами во текот на ноќта.Едноставно не можам да се контролирам.Примам и терапија.Дали некој има сличен проблем.Ќе ве молам за совет бидејќи мојот матичен гинеколог е незаинтересиран за мене и дали познавате некој добри гинеколози во Скопје?
   
  На Eminaaaa, Cecko85, aleksandarce97 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. GirlVolley

  GirlVolley Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2020
  Пораки:
  1.014
  Допаѓања:
  1.619
  Пол:
  Женски

  Др.Сузана Костовска на млечен е добра докторка
  А како тоа твојот матичен е незаинтересиран?:^)
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Fancy_Nency 22

  Fancy_Nency 22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2021
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Женски
  Epa tk ne prezema nishto.Jas mu kazhvam deka imam maka a toj povekje vnimanie im obrnuva na bremenite zheni.
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.135
  Допаѓања:
  147.301
  Пол:
  Женски
  Оди кај др.Ложанковски.
  Приватен е , ама е одличен доктор.
  Или Коруновски , одат доста и кај него...
  Што пиеш ќе кажеш, можеби бетер ти прават апчињата или хормонално те реметат плус.
   
 5. Fancy_Nency 22

  Fancy_Nency 22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2021
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Женски
  Fala mn.A vo Bitola koj se dobri ginekolozi spored tebe?