1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Порно сајтови да или не?

Дискусија во 'Канта' започната од Igy, 23 јуни 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Igy

  Igy Активен член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2020
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Машки
  Ајде дискусија дали пребарувате, гуглате на порно сајтови, зошто го правите тоа, кои теми прегледувате ајде малку дискусија.
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.469
  Допаѓања:
  170.720
  Пол:
  Женски
  Има тема на која страна гледате порничи.
  Нема потреба од нова тема за порно сајтови
  Муабетот продолжете го таму.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.