1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Порно

Дискусија во 'Канта' започната од EvAngelos, 10 јануари 2015.

?

Дали гледате порно?

 1. Да, скоро секоја вечер

  13,6%
 2. 2-3 пати неделно

  18,2%
 3. Повремено

  50,0%
 4. Не, никогаш.

  18,2%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.573
  Допаѓања:
  9.823
  Пол:
  Машки
  Дали и колку често гледате порно?
  Што мислите какво влијание има порнографијата?
   
 2. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.239
  Допаѓања:
  77.059
  Пол:
  Женски
  Кога ми се гледа гледам :D Си учам нешто ново од нив :D
   
  На zokystanoevsky и BoyL им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.