1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Породување во Општа болница Кавадарци...Искуства

Дискусија во 'Бременост' започната од Ivona S, 2 април 2020.

 1. Ivona S

  Ivona S Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2019
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Женски
  Ве молам пишете ги вашите коментари за оваа болница
   
  На lavica82 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. katarina92

  katarina92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  шо да се каже се најубаво ироночна сум... Се породив во 2015 год со првото дете, однос никаков од страна на сестрите и гинокологот што ме пораѓаше. Сите брисеви ми беа негативни а бебето после 3 дена од пораѓај беше ставено на антибиотици, наводно му се пренела некоја инфекција од мене, а сигурно од сјајните услови во болницата, тогаш немав искуство па си ќутев. Бев 5 дена во болницата, а постелнина не ми сменија ниту еднаш и тоа си побарав ама ништо Сега сум пак бремена и пак ќе одам таму ама со друг став, нема овој пат така лесно да си поминат ама се надевам дека нема да има проблеми.