1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Посакуваниот живот (The Wanted Life) [2013]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Petunia-Queen, 24 септември 2013.

 1. Petunia-Queen

  Petunia-Queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  315
  Проверив, но не најдов ваква тема!

  The Wanted Life is an American reality television series that follows the English-Irish boy band group The Wanted.The series premiered June 2, 2013, at 10 pm ET/PT on E!.Announced on February 6, 2013, The Wanted Life chronicles the five piece band as they record their third album and plan their first world tour. Despite acquiring 600,000 viewers for its inaugural 10 p.m. premiere, The Wanted Life was able to achieve 1.7 million viewers after three reruns of the series throughout the same night.

  Превземено од Википедија:
  http://en.wikipedia.org/wiki/The_Wanted_Life

  Јас ја гледам серијава и омилен ми е Max George! :)

  Ја гледате ли вие?
  Ви се гопаѓа?
  Кој ви е омилен?

  [​IMG]
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Belieberfever

  Belieberfever Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  The Wanted Life (Посакуваниот живот) [2013]

  Јас ги гледам и многу ми се допаѓаат. Најомилен ми е Нејтан :inlove: . А за насловот што си напишала во превод посакуваниот живот јас мислам дека е животот на д вантед. :)
   
 3. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  2.101
  Пол:
  Женски
  The Wanted Life (Посакуваниот живот) [2013]

  и јас почнав да ги гледам,но сега баш немам време и имам пропуштено многу епизоди :D .Мене лично ми се сите срцки,али најомилени ми се Нејтан и Том :inlove: :inlove:
   
 4. Petunia-Queen

  Petunia-Queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  315
  The Wanted Life (Посакуваниот живот) [2013]


  Епа ако треба модераторите нека го сменат! :)
   
 5. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.402
  Ги гледам и омилен ми е Нејтан. На германсково Е! се до епизодата каде што го оперираат и толку жал ми беше за него, зошто несмееше да збори. ;(