1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Посен сос

Дискусија во 'Канта' започната од ivannnce, 27 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivannnce

  ivannnce Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  Ве молам ми треба некоја рецепта за посесен сос
  може да биде со печурки, соја и слично
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.