1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Посета на театар

Дискусија во 'Канта' започната од maja8, 3 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Бидејки не наидов на ваква тема, ајде малку да зборуваме за театарот, еве сега почна и новата сезона, па дали сакате да одите во театар, и кои претстави би ги препорачале?

  Јас се луствувам навистина исполнето кога ке излезам од театарска претстава, и еве би ја издвоила како претстава што ми остави впечаток НЕВЕСТВО, што се играѓе во КИЦ, со малди актери... Инаку во план ми е да одам на сите претстави зимава :lol:
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 3. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  упс, јас се извинувам. Може слободно да се избрише оваа
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.