1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Последен подарок кој сте го добиле/дале?

Дискусија во 'Канта' започната од Lepaaa, 17 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.067
  Допаѓања:
  8.084
  Пол:
  Женски
  Следат Новогодишните празници и секако многу од нас ќе подаруваат и ќе добиваат подароци.
  А, и не треба некоја причина за да се подари нешто на некоја драга личност.

  Кој е последниот подарок кој вие сте го добиле или дале?
  [​IMG]

  Еве да почнам, јас последно добив парфем од мајка ми. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.875
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.