Последен филм што го гледав е... И кратка рецензија

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од LaFille, 31 јануари 2010.

 1. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  1.128
  Последен филм што го гледав е... Аватар :P значи секоја чест на режисерот .. толку бујна фантазија .. Филмот е преубав .. Ако не сте го гледале да го гледате обавезно :D
   
  На Ana.Jones, MartinaSk и Malechk0 им се допаѓа ова.
 2. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84

  хаха.. а случајно заедно да не го гледавме :)
  потполно се согласувам со тебе лепото ;)
   
 3. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  646
  Допаѓања:
  562
  Пол:
  Женски
  си симнав пповеќе филмови од кои последни ги гледав its complicated,(500)days of summer-многу добар! а сега сум во тек со гледањето на пиратите од карибите сите три дела :)
   
  На sarkazam му/ѝ се допаѓа ова.
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.384
  Пол:
  Женски
  Up in the air - со Џорџ Клуни.
  Филмот ме изненади, не е динамичен и не е со среќен крај ,навистина е интерсен и откако ке го изгледате невистина ве тера да размислите на некои теми.
   
  На sunnygirl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  морате да го гледате овој откачен филм, цепки на секој кадар :lol:

  [​IMG]
   
  На sarkazam, Cloee, Ludda.MaRa и 2 други им се допаѓа ова.
 6. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  286
  Prekrasen
   

  Прикачени фајлови:

  На cheetah.girl, redheaded, MarchelineAmaru и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  :clap: шајнингстар
  Јас последно Троја.
   
 8. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  феноменален филм, крајот...ме разтажи..

  [​IMG]
   
  На sarkazam му/ѝ се допаѓа ова.
 9. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.255
  Spread...интересно филмче. :P :P :mrgreen:
   
  На elenkata20 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. elena99

  elena99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  17
  American pie - The book of love :lol:
   
 11. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  :lol: :lol: :lol:

  [​IMG]
   
  На redheaded, Black.Beauty и peperutka20 им се допаѓа ова.
 12. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  114
  ПРЕКРАСНО филмче .
  Последно сум го гледала "She's the Man" interesno tinejgjersko filmche
   
  На elenkata20 и sarkazam им се допаѓа ова.
 13. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  ^ ееееј тој филм ми е закон, девојкава значи знае да глуми, секој чест! :clap:
   
 14. hristin4e

  hristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  379
  Пол:
  Женски
  и јас го гледав.....а инаку последно го гледам ПРОПУСТЕН ПОВИК ептен убави и морни4ав филм :? :?
   
 15. mucmuc

  mucmuc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  11
  paraniocna akutnos umrev o stravv :worried:hock: :worried:hock: :worried:hock:
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Сношти ШИС Д МЕН на А1...
  Милион пати го имам гледано и уште толку ќе го гледам ако треба. Закон е :!:
   
  На elenkata20, sarkazam, selly.gomez и 2 други им се допаѓа ова.
 17. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.828
  Пол:
  Женски
  Го гледав и јас него,стотти пат,А и единаесетмината на Оушн,и тој стотти пат,аам не инака целосно со внимание.
  Леле кога ќе ми текни колку време немам гледано убав асолен филм,да седнам и со кош пуканки да го изгледам до крај :worried:hock: Треба да барам некој и да си седнам!
   
 18. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  Синоќа го гледав My sister's keeper...Многу добар филм...На сите искрено ви го препорачувам...Не е еден од оние тралалајки со Камерун Диаз туку е навистина длабок филм...Вреди да се погледне...


  [​IMG]
   
  На borjan4eto, redheaded, sarkazam и 2 други им се допаѓа ова.
 19. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  одлично филмче.. :clap:

  [​IMG]
   
  На redheaded му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  ЛејдиКрофт, сум го гледала и јас. Одличен е :D :clap: