Последен филм што го гледав е... И кратка рецензија

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од LaFille, 31 јануари 2010.

 1. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.599
  Допаѓања:
  132.926
  Пол:
  Женски

  Мене не ми беше нешто особено, ама го гледав заради фраеров :oops: :lol: :lol: :lol:


  назад на тема: Raising Helen
   
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.440
  Допаѓања:
  56.158
  Јас го гледфав вчера на телевизија Лепа села, лепо горе :D
  А завчера гледав еден со Џек Николсон, ама да ме убиеш не ми текнува како се викаше... а добро филмче.
   
 3. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  згодна женска :D
   
 4. zica

  zica Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  последен филм што го гледав е shutter island од мартин скорсезе со леонардо ди каприо во главната улога и би ви го препорачала одличен трилер
   
  На borjan4eto и sarkazam им се допаѓа ова.
 5. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  Синоќа го гледав Чистачот со Семјуел Л. Џексон и Ед Харис...Добро филмче...Денес се спремам да гледам цртан, Принцезата и жабокот :lol:
   
  На sarkazam, MarchelineAmaru и figgiMK им се допаѓа ова.
 6. tei4

  tei4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  3
  последниот филм што го гледав е "Made of honor" интересна романтична комедија... :up:
   
  На figgiMK и sunnygirl им се допаѓа ова.
 7. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.488
  [​IMG]

  Прередобар филм од Вуди Ален! Гледајте го ;)
   
  На sarkazam, spanko и BoaVista им се допаѓа ова.
 8. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  [​IMG]

  задоволна сум од продолжетокот...
   
 9. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  The perfect assistant...
   
 10. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Лепа села лепо горе. :lol:
  Еј шупак из које си ти националности?
  - Ја сам НННААААРКОООМММАААН ! :lol: :lol:
   
  На selly.gomez му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Hot Chick ама не го догледав, заспав а баш ме интересираше како ќе заврши...
   
  На sarkazam му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  496
  UP - aнимираниот филм што сношти зема оскар...прекрасен е
   
  На MarchelineAmaru, Tedy.Bear и TeAmoTeAmo им се допаѓа ова.
 13. Tinker-Bell

  Tinker-Bell Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
  Аватар е последен филм што го гледав. Не очекував дека има толку добра содржина и искрено ми се допадна,чудно :D со оглед на тоа што мене воопшто не ме интересираат филмови од тој тип. Ама сепак,ми беше доста интересен и вреди да се погледне.
   
 14. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.638
  Допаѓања:
  100.627
  Shutter Island игра во кино рамстор.Кој сака психолошки трилери топло му го препорачувам.Мене ме воодушеви,а и приказната не е едноставна,заморува филмот.Јас сум импресионирана.
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.759
  Твајлајт: Млада Месечина.... ама не го догледав :roll:
   
  На MarchelineAmaru и TeAmoTeAmo им се допаѓа ова.
 16. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  80
  Последен филм што го гледав е со Ричард Гир и кучето Хачико,многу убав а и тажен филм по вистинска приказна,и се прашував дали е можно такво нешто,нов е,гледајте го ;)
   

  Прикачени фајлови:

  На redheaded, sarkazam, sweet-cherry и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  Последен филм што го гледав е.АВАТАР филмот е навистина добар и ако до сега моето внимание го одземале друг вид на филмови .
   
 18. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  премногу ми е интересно филмчево, сто пати да го гледам ич нема да ми е досадно :lol:

  [​IMG]
   
  На sarkazam му/ѝ се допаѓа ова.
 19. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  Синоќа го гледав Вики Кристина Барселона...Интересно филмче
   
 20. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.117
  Допаѓања:
  23.551
  Пол:
  Женски
  The Little Rascals
   
  На sarkazam му/ѝ се допаѓа ова.