Последен филм што го гледав е... И кратка рецензија

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од LaFille, 31 јануари 2010.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.988
  Допаѓања:
  47.953
  Пол:
  Женски
  Тhe Proposal со Сандра Булок. Онака интересно лесно филмче...
   
  На sarkazam, firequeenn, sunnygirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.763
  Постела од рози. Ама не ме фасцинира многу. Премногу романтика, слаба тематика. :roll:
   
 3. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  76
  Viki,Kristina,Barselona
   
 4. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  292
  The ugly truth :lol: Ај лајк ит а лот ;)
   
  На sarkazam му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.763
  Серендипити - прекрасен е. Чудна игра на судбината која ја обожавам :D
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 6. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Отказ за 20 дена :D пред некој ден го имаше на А1
   
 7. hristin4e

  hristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  650
  Пол:
  Женски
  вреди да се гледа сварно е преубав филмот :up: :up:
   
  На BoaVista му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.807
  Допаѓања:
  133.969
  Пол:
  Женски  Ау, колку го сакам филмов... ех, преубав е :D :D :D :D дури и кафаната на ФБ ја крстив Серендипити :lol: :lol:

  Инаку, го гледав Men of Honor - многу јако филмче :)
   
 9. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  marly and me -одлична комедија
   
  На sweet-cherry и BoaVista им се допаѓа ова.
 10. ice-cream

  ice-cream Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  Аферата Томас Краун со Пирс Броснан....преубав филм..само што заврши :D
   
 11. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  се согласувам, ама крајот е жален... ;(
   
 12. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  292
  Camille = симпатично филмче за суровата вистина, дека дознаваме колку некој ни значел откако ке го изгубиме ...
   
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.988
  Допаѓања:
  47.953
  Пол:
  Женски
  Аватар. Одличен филм... Кој не го гледал да го гледа обавезно :up:
   
 14. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Paranormal Activity
  Малце се исплашив бидејќи сепак е вистинита приказна и се чудам како ќе заспијам вечер :lol: Ама малце се исплашив... :worried:ilent:
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.763
  Се согласувам. Јас бев вчера на кино и преполна беше салата, а последен ден беше.

  Последен филм што го гледав е ПЕРЛ ХАРБУР. Прекрасно филмче за суровоста на војната.
   
  На sarkazam и Lady-PinkHeart им се допаѓа ова.
 16. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  ^ и јас го гледав вчера Avatar и тоа два пати :lol:
   
 17. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.729
  Допаѓања:
  35.113
  The Princess and Frog, цртан филм што ме расплака :) Многу е сладок и интересен. Вчера го гледав Cherie, со Мишел Фајфер е, и ме изнервира. Слаба динамика, а напумпана прикаска. Младич и старка, имаат лав афер и тоа е тоа. Ништо посебно :) :mrgreen:
   
 18. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  The Blind Side...не знам зошто ама се утепав плачејќи на тој филм...И синоќа Перл Харбор по не знам кој пат...
   
 19. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  13
  Последен филм што го гледав е Jennifer's Body , со Megan Fox . Одличен филм би ви препорачала да го изгледате !!
   
 20. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  прекрасен филм...must see :up: :up: :up:

  [​IMG]
   
  На LadyN му/ѝ се допаѓа ова.