1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Последната глупост што ја направив

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 28 август 2010.

 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Ајде да ги споделиме нашите последни глупости :D Па и не мора да се последни, битно е да се зелени :lol:
   
  На t-sweet и Macushkaa им се допаѓа ова.
 2. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.168
  Пол:
  Женски
  Сега само што кажав да поставиш тема ... а не беше глупост :D
   
 3. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  мммм... пред една недела-две, кога беше тука брачед ми, бевме вград излезени со татко му и тој викаше за да си одиме и ние неќевме и го видовме како оди кај колата и си рековме дај да одиме и така тука сме да не не бара на тел. И тргнавме кон колата и ние и кога гледаме тој заминува пак накај чаршијата и ние се криевме покрај едно комбе и вртевме за да не не види и сите не гледаја,а ние како некој ненормални се смеевме :lol: :lol: :lol: :lol:
   
  На LittlePinky и madamstefi им се допаѓа ова.
 4. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.322
  Допаѓања:
  5.838
  Вака на некоја тазе глупост и не се сеќавам, но затоа една глупост е добро врежана во меморијава моја. Бев малечко. :$
  Бевме пред зграда тие што си се дружевме. Во паркот имаше деца и саквме да ги избркаме и мававме со капачиња, но не стигаа до нив. Јас земав еден поголем камен и како го фрлив право во главата на едно дете. Му ја дупнав главата. Брзо сите бегаат кај мене дома, а јас виновникот полека си одам. :D Но се среди работата после. :)
   
  На krofnicka27, LittlePinky, bluegirl7 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  Едни деца во училиштето пред факултет си играа со топка и ко намерно да беше ја упатија накај мене за малце ќе ме удреше по гради топката ама така добро им ја рогнав што незнам дали ја нашле и секако ме исповреѓаа ама си поминав :D
   
  На Lana del Rey, Feminka22 и co.li.bri им се допаѓа ова.
 6. Maturantka

  Maturantka Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  1
  ех една да беше...
   
 7. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.168
  Пол:
  Женски
  Му кажав на една личност во лутина нешто што ни најмалку не требаше .... но ме фати во таков момент и си го окрка ни крив ни дужен :) Е кој го тераше да се појави кога не ми беше денот и бев во работна шема :) А кога нешто ми смета не бирам жртва ;) А жртвата знае дека за нив јас секогаш сум била жртва...
  Дајми боже трпение ако ми дадеш сила ќе го задавам ... Не го задавив се разбира си остана жив :lol:
   
  На Boka.A му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Другар ми најдобар стварно ме вади од патики |( Цела недела ми ветува дека ќе дојде и никаде го нема! И не се случува прв пат, редовно извисува некој не само мене.
  Денес моето трпение се заниша и му отворив група на фејсбук: За сите оние кои го имаат чекано --- ----- на гости и не го дочекале. :lol:
  Ќе ме отепа кога ќе ја види, па дури и покана му пратив :wasntme: Е утре, сакал нејќел ќе дојде после ова што му го направив :lol: :wasntme:
   
  На krofnicka27, angelce7, viktorija94 и 12 други им се допаѓа ова.
 9. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.728
  Допаѓања:
  8.050
  Пол:
  Женски
  Пред некое време се враќав од кај другарка ми и така сама и замислена,пред мене се појави непријатно изненадување-особа Х.Беше така малце поодалечен од мене и стоеше со некој човек,а јас се движев во негова насока и немаше каде да одам,веќе влегов во улицата и мораше да продолжам.И додека во себе го проколнував моментот кога решив да си одам,си префрлав зошто баш оттаму си одев(а секогаш одам и се враќам по истата улица),си викам леле сега што муабет ќе правам,еее се нервирам и се јадам одвнатре...загледувам подобро и гледам дека не е тој.

  Да,си викам неее не стои тој така,не му стојат фармерките така,и косата му е потемна и некако како понизок ми се гледа,неееема шанси да е тој.И си се олабавив,си мислам колку сум будала па и јас особа Х ми се причинува.И си одам така слободно и кога наближив се штрекнувам,оф море тој е,и и самата не знам како во дел од секундата свртив во едно ќоше.

  Уште да беше и некоја уличка,туку некое импровизирано патче што ги поврзува главнава и споредната улица,едно диво и глупо.Ама не е тој моментот,абе баш на два чекори од него ми текна таква глупост и плус не ни планирав така да постапам,си реков тоа е што е и помирено решив да поминам од кај него.Воопшто не размислив за ваквата опција.Знам дека постојат шанси да не ме виде,оти некако странично беше застанат,ама минимални се.Брууки.Кога излегов на другата улица и сфатив што направив ми идеше да си одвртам еден шамар,ама готово беше.Ееееее Ренато колку години имаш,понекогаш тешко е да се процени.. :D
   
 10. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  си ја скратив мојата долга, убавка косичка .... ;(
   
  На Osamena devojka, eva-darko и Boka.A им се допаѓа ова.
 11. macciii

  macciii Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  21
  се занесувам малку пред дечкото кое ми се свиѓа и се сопнав :$ :D
   
  На krofnicka27, LittlePinky, crnobelisvet и 2 други им се допаѓа ова.
 12. macciii

  macciii Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  21
  занесуваВ *
   
 13. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
  Прочитај ги правилата на форумот и друг пат ако имаш некоја грешка користи го копчето Редактирај.

  И ставив паста на другарка ми под очи и и отиде во очи па ја печеше цел ден. :(
   
 14. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  O денеска што стресив :$ бев во еден бутик и гледав за фустанчиња и ми се бендиса едно фустанче,ама сакав и да разгледам и други,и продавачкава ми вика сакаш да ти предложам нешто?и јас ок и ми донесе некои никакви и ми вели пробај и јас и викам абе кај ги најде овие? :D и ми вели ти се свига фусатанов што го носам и јас-не :D на моментот ми беше смешно,ама сега се осекам глупаво што се однесував како идиот,само некогаш директна сум :wasntme: п.с добра страна е што најдов фустанче и ке ми го чува да го купам утре истата таа :$ :tmi:
   
  На gerisha01 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
  Со симпатијата се бркавме во ходиник и се лизнавме и паднавме еден врз друг ... цело школо се згазија од смеење :D
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 16. hihihi

  hihihi Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2010
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  11
  го исполажав наставникот дека не носам домашно затоа што сите книги ми се по распоред за утре. и дека не носам воопшто книги по тој предмет, а имав извадено на клупа - ама некако ги скрив, мислам дека ме виде :lol: .. а најчошо е што истиот предмет го имаме утре и ако сум го помешала распоредот требаше да го носам домашното и книгите :@ .. а имаме родителска :@ 8)
  :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На krofnicka27, LittlePinky и Boka.A им се допаѓа ова.
 17. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Дома направив беља, неколку столици и една фотелја ги направив со крв. :$ :$
   
  На Lana del Rey му/ѝ се допаѓа ова.
 18. macciii

  macciii Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  21
  реков дека јас ќе го платам таксито и отворам новчаник гледам немам доволно пари :$ :D
   
  На Osamena devojka, LittlePinky, kristince51 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  Искрено не ми текнува баш некоја, али сигурно ги има, и тоа големи =)
  Последно денеска беше као дешавка (не моја глупост), си одам од школо,поминувам низ еден паркинг, и еден чоек, не беше циган,уствари шо го знам,али изглеаше нормален, ми вика, девојче ти се пуши цигара? ја не го чув и викам молам? лол и он повторуе и ја не =)

  А еднаш ми се има десено у град еден чоек до мене иде,млад, и иде непријатно паралелно до мене..ја само по некое време вртам глава накај него, и овој мртов сериозен, девојче може да се запознаеме?
  ја..Не? и си продужив...
  типот не беше нешо грд али така ли се пристапува бе?? ако бараш женска,незнам земи дружи се,искачај,иди по кафичи и диска не така на улица..идиот |(
   
  На Lana del Rey му/ѝ се допаѓа ова.
 20. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  хахаха пред недела дена направив глупост голема :D
  Mи се јадеше руска салата и отидов до Веро Центре да купам салати на самопослужување. Ја гледав руската 10 мин и не ми изгледаше привлечно некако, ама ја мислам толку време и решив да си ставам. Гледам 360 денари 1 килограм е викам таман 100 грама и со кифла 50 денари доручек. Ама откако ставив во пластичното и на вага кога ми излезе 350 грама и 100 и нешто денари цена јас ваква :o
  И вртев 10 круга нив веро мислејки што да правам со салатата, а и немав толку пари за доручек испланирано. И земав кај фрижидерите го оставив канчето полека онака скришно и трк земав една кифла ја наплатив на каса и да ме нема :rofl:

  И да викендов си направив руска :lol:
   
  На krofnicka27, senza.parole, iloveyou29 и 6 други им се допаѓа ова.