1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Последната глупост што ја направив

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 28 август 2010.

  1. Squirrels

    Squirrels Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2010
    Пораки:
    52
    Допаѓања:
    23
    Еве сега пред 5 мин. Фатив да поправам информатика а појма немаф и сега наместо 4ка че имам 2 ка шубо....алал нека ми е....море море мозок шо беше ова!
     
    На kristince51 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Глупост из мај мидл нејм, што би се рекло. Знам некогаш да си го исцрпам бонусот за правење глупости и за неколку години однапред :tmi:
    Пред некое време, шетав и загледав дека во една продавница веќе донеле од новата колекција на долна облека. Умот ми се сврте кога видов што имаат и бидејќи сум жена не одолеав. Влегов, разгледувам, главава веќе ми чади од секси кинки мисли - си велам „Хм па дај да изненадам некого со некој стриптиз.“ и наидов на преубави корсети :$
    Си земав не еден, море 10! Си викам ајдее, навали! Стрвна да се видам во секси издање во сите можни модели кои ги зграпчив!
    Си влегов во гардероба. Си се соблеков фино лепо по гаќички само - арно ама дури отпосле загледав дека секој еден корсет се закопчува одпозади. Ист систем како градник нели, само замислете не една туку минимум 50 такви тракатанци позади. Хм почнав да се мислам, КАКО ли се облекува ова чудо. Или мора некој да ме стокми или јас сум глупава и не знам да бидам октопод на кратко и да се закопчам одпозади.
    Смислив друг систем. Си викам ајде ќе ги закопчам првите 25 а после ќе го наметнам корсетот како маичка па белким другото ќе успеам да го затегнам и самата.
    Многу „мудра“ опција. Како што го облекував корсетот, не само што не успеав да го облечам, туку облекувајќи си ја заплеткав косата во тие куките кои не беа закопчани, останав со рацете сплеткани во вис, со корсетот на пола пат до градите, мислиш сум играла олимпијада стоп. Некоја кинки верзија, нели, со оглед на тоа дека бев речиси сосем гола!
    Муко моја! Во паника пуштив едно пискливо, очајно „Помош!“ - ама среќа што никој не ме чу. Си реков, кој ќе ме спасува бре мене ваква гола?! Во паника почнав да пробувам да се ослободам, ама не можев - во тој момент се проколнував зошто не си ја испеглав косата!
    Се ослободував едно 15ина минути пцуејќи и корсет, и виткана коса, и лак за коса, и кинки мисли, и тоа што не сум октопод во некои моменти :x
    Наравоучение: Е*ате корсетите кои изгледаат убаво ама немате КАКО да ги облечете! Или едноставно само јас сум доволно неспретна за нив :)
     
    На Betty*, LittlePinky, moni-00 и 17 други им се допаѓа ова.
  3. Strumfeta93

    Strumfeta93 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.191
    Допаѓања:
    3.856

    Ехехехехеххе убаво се насмеав... се извинувам за офтопик ама ваквите корсети јас ги закопчувам напред и потоа ги извртам и си го наместам :D
     
    На Cka му/ѝ се допаѓа ова.
  4. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    се мував со момЧе кое бил залубен во мене ама јас незнаев, и беШе кратко ама слатко :)

    се повтори само два пати :lol:
     
  5. Zlatusko

    Zlatusko Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    739
    Пред 5 минути ми се скина врвката од тампонот. Не знам дали да плачам, или да се смеам. :rofl:
     
    На angelce7 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Zaljubena111

    Zaljubena111 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    2.085
    Допаѓања:
    1.647
    Заборавив да го викнам мажот ми во спалната соба, и си спиел кутирот во дневната и денес нормално е болен :( .Само ми рече важно ти е да си е****, а потоа не е битно јас каде ќе спијам.леле колку ми е жал :doh:
     
    На srcekrsacka и kristince51 им се допаѓа ова.
  7. yawn

    yawn Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2010
    Пораки:
    697
    Допаѓања:
    699
    Секој ден ми е чиста глупост. :D И ете на пример,синоќа не забележав дека ми се исушило лепилото за трепките,неможев да почекам едно сабајле без нив па си ставив UFO лепило на очите 8) :fubar:
     
    На angelce7, LittlePinky и srcekrsacka им се допаѓа ова.
  8. TheCandy880

    TheCandy880 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 август 2010
    Пораки:
    3.992
    Допаѓања:
    6.303
    Пол:
    Женски
    Пред едно саат време си одиме со мајка ми по улица и дува ветре и и велам на мајка ми
    Јас:Мамо арна ми е косата да не имам рокчиња? :^)
    Мама:Арна ти е само дај намести си ја онаму...
    И јас си одам по тротоар си гледам кола паркирана си се наведнувам си се огледувам си се наместив и си продолжив(а гледам мајка ми отишла подолу и ме гледа и си ќути)..И си заврашив јас со огледувањето на прозорецот на колата и отидов до мајка ми и ја фатив за раче.И гледам се смее женава ко нетачна и викам Шо бидна бе мамо..? И она ми вика ај обрни се одпозади ...Ко гледам човекот во колата си седел и ми се смее хахаххаха :$ абе ќорава работа :lol: волкав човек да не видиш дека во колата седи мора да сум ќорава хаха
     
    На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
  9. pink4ever

    pink4ever Популарен член

    Се зачлени на:
    23 октомври 2010
    Пораки:
    1.042
    Допаѓања:
    1.012
    Требаше да бегам од часови и таман да ја фрлам ташната преку прозорецот, наставникот зад мене. :?: :worried:

    Среќа еден другар ми ја зграпчи за да не ја фрлам и наставникот помисли дека се закачувам со него и му ја фрлам ташната. :P Ми се развика што прозорецот е отворен, ќе избегало топлото :D :$
     
  10. sadangel

    sadangel Популарен член

    Се зачлени на:
    7 март 2010
    Пораки:
    983
    Допаѓања:
    781
    Последна глупост за 2010 - професорката ми го даде тестот а јас си допишав уште едно прашање :rofl:
     
    На Name му/ѝ се допаѓа ова.
  11. sweetheart10

    sweetheart10 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2011
    Пораки:
    152
    Допаѓања:
    159
    паа .. пред 1 месец со другарками решивме да правиме торта..Го направивме тестото (од најлесниот рецепт на мајками :rofl: ) и потоа требаше да се направи филот.Го направивме и филот..Потоа наместо на тортата на нас и на кујната заврши :lol: ..Другарками зема да ме мачка по рацете па јас на неа :$ ..И ние и кујната лом станавме.. Кога дојде мајками жената ваква беше :o ..вика добро ај деца сте уште што да ви се прави :D
     
    На IndieGirl му/ѝ се допаѓа ова.
  12. miljkovic

    miljkovic Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 декември 2010
    Пораки:
    526
    Допаѓања:
    363
    Леле колку глупости имам правено како помала хаххаа само ко ќе се сетам :D
    Како помала татко ми и мајка ми ме оставле дома сама бидејќи немало кој да ме чува :D
    и така целата блесава сум излегла пре зграда и имало некое прасе и јас цело време сум викала куту кути(сум мислела дека е куче) хааххаа
    - Исто така имам облечено спавачица од мајка ми и сум бидена на именден кај еден вујко и така се имам сетано по цело село :D :D
     
    На srcekrsacka и LadyN им се допаѓа ова.
  13. x.Daisy.x

    x.Daisy.x Популарен член

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    3.882
    Допаѓања:
    13.416
    Јадевме во МекДоналдс и јас почнав да зборам за хамбургерите, Леле ама се грди, па тоа краставицата на средина кисела, кај иде со кечап, тоа кромидот, да ти се згади, а до мене стоел човекот што работел таму, и бришел послужавници. Не го ни приметив. И децава се смеат, и после излеговме и ми вика едно девојче, Леле не го виде човекот до тебе бришеше послужавници а ти си збориш за краставиците.
     
    На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Му стегнав лајк на сите слики. :wasntme:
     
    На LittlePinky, DarkRose, Cacy и 5 други им се допаѓа ова.
  15. Buttterfly

    Buttterfly Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2010
    Пораки:
    630
    Допаѓања:
    776
    Баш на Нова Година сум тресела зелени - несвесно :$

    Си легнавме негде околу 3 со другарките.Јас легнав на една фотелја со нозете на парното,непокриена.Дошле родителите на другарката кај што славевме и и кажале на Сара* да направи место за мене и Ивана**.Ивана се поместила и си легнала до Сара.Арно ама,кога дошла жената мене да ме викне почнала забавата.Еве го разговорот:

    - Кристинче,оди легни до Сара и Ивана.
    * A?Ааа нема потреба,тука ми е супер.
    - Ама дете не си покриена,ќе настинеш.
    * Абе,добро ми е!Туу - тука ќе си спијам.
    - Ајде стани сега,легни си на креветот.
    * Аман бе,остај ме сега да се расправам со Жикица***.

    .....

    Не сакам ни да знам што друго сум тресела :$ :$ :$

    Сара* - другарка
    Ивана** - другарка
    Жикица*** ( Никола ) другар ( кој не се збираше со нас ) - не ми е јасно што ми текнало и на Нова Година да се расправам со него во сон :D
     
    На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.
  16. mar17

    mar17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 септември 2010
    Пораки:
    234
    Допаѓања:
    107
    Му звонев и ќутев аааааа НЕ сум нормална !!! :$ :^)
     
    На LittlePinky, srcekrsacka, Monchence и 2 други им се допаѓа ова.
  17. Anggie

    Anggie Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2010
    Пораки:
    163
    Допаѓања:
    36
    Бев на роденден кај една другарка... И се начукав едно здраво ме турнаа и паднав врз маса... резили.. и си го преспав цел роденден....
     
  18. FortuneTeller.xD

    FortuneTeller.xD Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јули 2010
    Пораки:
    655
    Допаѓања:
    381
    Сабајлето на 1ви, одам мамурна до продавница да купам милка и сникерс и продавачката ми вика - 100 денари девојко.. јас, целата разбушавена си го ваѓам кесето и наместо 100 и давам 50 и уште си чекам кусур.. :rofl: :rofl: :$
     
    На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Место да пишам во темата Последен филм кој го гледав, сега гледам дека по грешка сум го ставила тоа во Филм кој никогаш нема да ми стане здодевен.
    А тој филм па и баш не сакам да го гледам повторно затоа што не е пријатен до толку за гледање :tmi:

    Ах мори мори Пирамидо, се гледа кај ти биле вчера мислите и што си правела :D
     
  20. Monna.Monna

    Monna.Monna Популарен член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    3.562
    Допаѓања:
    7.990
    Пол:
    Женски
    Идам прееска јас на англиски и си слушам музика на телефон.И ми се јавува мајка ми. И си зборам јас и да седнам на столот да почекам да заврши таа групата што беше пред мене има од шанкот една даска ко испакната напред и јас не ја видов коа се акнав во глава ми се чини уште ме боли [​IMG]
     
    На srcekrsacka, Cacy и teddybear им се допаѓа ова.