1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Последно што гледав на јутуб...

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од XqueenX, 25 август 2015.

 1. XqueenX

  XqueenX Активен член

  Се зачлени на:
  3 август 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Темава ја создадов за да споделуваме што сме гледале последно на јутуб,и кога ќе ни биде досадно отвори тука и земи си идеја. :D

  Последно што гледав на јутуб е :
   
  На j......s и sanjaeva им се допаѓа ова.
 2. maca cvet

  maca cvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2014
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  последно што гледав на јутуб е филмот напуштениот ангел
   
  На XqueenX му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.207
  Допаѓања:
  28.495
  Пол:
  Женски
  Интересна тема, не знам како ќе фунционира, ама еве, за првпат јас да си кажам: :D
   
  На LittlePinky и XqueenX им се допаѓа ова.
 4. XqueenX

  XqueenX Активен член

  Се зачлени на:
  3 август 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
 5. PiaMia

  PiaMia Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2015
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  626
  Пол:
  Женски
  :lol:
   
  На XqueenX му/ѝ се допаѓа ова.
 6. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.358
  Допаѓања:
  9.240
  Пол:
  Женски
  На XqueenX му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  Ептен ја критикуваа, па реков да видам што е работава :D
  Не е толку лоша бе хах :rofl:
   
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.692
  Допаѓања:
  73.674
  Пол:
  Женски
 9. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Навикнати се да гледаат дотерани, убави и слатки девојки пред камера. Бани си е Бани, што ќе и' е да трупа 10 тона шминка и да пегла коси. :D
   
  На cooll и LittlePinky им се допаѓа ова.
 10. SuperGirl8

  SuperGirl8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  205
  Пол:
  Женски
 11. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.058
  Допаѓања:
  13.116
  Пол:
  Женски
   
  На Avery, LittlePinky и XqueenX им се допаѓа ова.
 12. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
 13. anngelique

  anngelique Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  2.363
  Допаѓања:
  5.234
  Пол:
  Женски
 14. Lavina :)

  Lavina :) Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2015
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски


  нешто што ме потсетува да еден убав период од животот, безгрижен
  тогаш ми беше актуелна песнава
  секогаш ме ежи:o(y)
   
 15. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.473
 16. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.473
 17. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.683
  Допаѓања:
  46.984
  Ova. Ako moze tuka da se smesti :wasntme: :D :D :rofl:
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 18. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.473
 19. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.692
  Допаѓања:
  73.674
  Пол:
  Женски
 20. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.207
  Допаѓања:
  28.495
  Пол:
  Женски

  :D :D :D
   
  На Sunshine.Sunshine му/ѝ се допаѓа ова.