1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Последно што купивме за децата

Дискусија во 'Дете' започната од mariz, 30 јуни 2016.

 1. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  15.286
  Допаѓања:
  71.915
  Пол:
  Женски
  Мајки мислам дека е потребна ваква тема тука, бидејќи онаа во Бебе категорија би требало да е наменета за бебиња само, а ја трупаме со работи и за поголеми дечиња :) одамна мислам за ваква тема тука, се кога ќе купам не ми иде некако да ставам во темата Последно што купивме за бебуш, синко мој не ми е бебенце веќе :D а и кога ја разгледувам не ми е се баш од помош, бидејки синко е голем, а таму има претежно баш работи за помали бебчиња :)

  A побарав ваква тема баш и нема, ако има нешто слично нека се избрише :)
   
  На Tajnaotrovna, MilaP, ♡BuBaLe♡ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.049
  Допаѓања:
  694
  Пол:
  Женски
  Pistol samo nemam slika.
   
  На mariz му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски
  IMG_20160627_202209_1467365442120.jpg IMG_20160627_201528_1467056767634_1467057149129.jpg IMG_20160627_195902_1467056792460.jpg IMG_20160627_213853_1467056677567.jpg
   
  На zalosna, Mari*, azelea и 39 други им се допаѓа ова.
 4. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  15.286
  Допаѓања:
  71.915
  Пол:
  Женски
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.284
  Допаѓања:
  315.841
  Пол:
  Женски
  image.jpeg
   
  На zalosna, Mari*, azelea и 30 други им се допаѓа ова.
 6. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.188
  Пол:
  Женски
  IMG_20160701_201601.JPG
   
  На zalosna, Mari*, azelea и 25 други им се допаѓа ова.
 7. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  15.286
  Допаѓања:
  71.915
  Пол:
  Женски
  Ova za komsice, na rod sme :)
  IMAG2168_1.jpg IMAG2167_1.jpg IMAG2166.jpg
  Ova za sinko :)
  IMAG2165.jpg IMAG2164.jpg
   
  На zalosna, Mari*, azelea и 28 други им се допаѓа ова.
 8. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.358
  Допаѓања:
  21.331
  Пол:
  Женски
  Like za temava (y)
  20160629_220627.jpg 20160702_130513.jpg 20160702_141444.jpg 20160702_131450.jpg
   
  На zalosna, Mari*, tincemajmunce и 26 други им се допаѓа ова.
 9. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.284
  Допаѓања:
  315.841
  Пол:
  Женски
  image.jpeg
   
  На zalosna, Mari*, tincemajmunce и 25 други им се допаѓа ова.
 10. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.284
  Допаѓања:
  315.841
  Пол:
  Женски
  Бил ли некој скоро во Зара во женскиот детски дел?
   
 11. LaDyDoLl

  LaDyDoLl Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  29.148
  Пол:
  Женски
  IMG_20160702_201524.jpg
  Plivame na suvo :) :) :)
   
  На zalosna, Mari*, Пчела и 14 други им се допаѓа ова.
 12. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.188
  Пол:
  Женски
  Да не знаете каде можам да купам детско перниче-потковица како за патување?
   
 13. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски
  IMG_20160704_185257_1467651193606.jpg
   
  На zalosna, Mari*, Пчела и 18 други им се допаѓа ова.
 14. minne992

  minne992 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  25.016
  Пол:
  Женски
  PhotoGrid_1467658915622.jpg
   
  На zalosna, Mari*, Пчела и 9 други им се допаѓа ова.
 15. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.143
  Пол:
  Женски
  13603568_917358631708384_197412413959132939_o.jpg

  13603609_917365228374391_7172044881728614225_o.jpg

  Za na drugarka mi momata
  13603735_917367498374164_1730511419188920209_o.jpg
   
  Последна измена: 4 јули 2016
  На zalosna, Mari*, Пчела и 18 други им се допаѓа ова.
 16. ubavka1

  ubavka1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2013
  Пораки:
  709
  Допаѓања:
  737
  Јас имав земено од џамбо пред околу 2 години 130 денари мислам беше а дали има уште незнам.
   
  На Kitten му/ѝ се допаѓа ова.
 17. muchacha_a

  muchacha_a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  1.236
  Допаѓања:
  14.580
  Пол:
  Женски
 18. LaDyDoLl

  LaDyDoLl Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  29.148
  Пол:
  Женски
  Kumanovo,butik Ena & Ena Kids,gi ima na fb,od tuka go poracav,1800 den+ patni trosoci.
   
  На muchacha_a му/ѝ се допаѓа ова.
 19. guguence

  guguence Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  291
  Допаѓања:
  320
  Пол:
  Женски
 20. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.358
  Допаѓања:
  21.331
  Пол:
  Женски
  20160704_203152.jpg 20160704_203425.jpg 20160704_142558.jpg 20160703_203336-1.jpg 20160704_151930.jpg
   
  На irenadaniel, zalosna, Mari* и 20 други им се допаѓа ова.