Последно што купивме за децата

Дискусија во 'Дете' започната од mariz, 30 јуни 2016.

 1. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.109
  Пол:
  Женски
  @guguence

  Od Liberta,Kavadarci 1200 den so 15-20 kocki , inaku imame ist takov kamion od druga prodavnica od Prilep za pomalku od 500den.
  Ama ajde razberi se so dete |(
   
  На eli25 и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 2. tina-63

  tina-63 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2012
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  1.553
  Пол:
  Женски
  14677234519011943412752.jpg
   
  На eli25, zalosna, Mari* и 21 други им се допаѓа ова.
 3. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.065
  Допаѓања:
  64.312
  Пол:
  Женски
 4. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.955
  Пол:
  Женски
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.563
  Допаѓања:
  247.954
  Пол:
  Женски
  За големата :)
  Малата не е заинтресирана за боење,сечење,плетење.
  Растура се што ке ставам пред неа
   
  На An-na му/ѝ се допаѓа ова.
 6. tina-63

  tina-63 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2012
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  1.553
  Пол:
  Женски
  Цената беше $70,иначе во USA
   
 7. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.945
  Пол:
  Женски
  IMAG0433.jpg image-0.02.01.bcb38e34183ba71118c7ca955490109a97d614e7b001fad4a865a57bb6bf72de-V.jpg
  Plus trakatanci za na plaza,
  komplet kusi pantaloni i bluzi, koj da slika se.:)
  Bazentot e poln pogodok, uziva, radosti e vo nego...e vadenjeto e druga pesna.
   
  Последна измена: 8 јули 2016
  На eli25, zalosna, Mari* и 11 други им се допаѓа ова.
 8. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.389
  Пол:
  Женски
  И ние сме по кујните :)
  image.jpg
   
  На eli25, zalosna, Mari* и 20 други им се допаѓа ова.
 9. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  680
 10. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.389
  Пол:
  Женски
  Ха ха, машко имам ама ептен е по кујните :) се надевам нема да му се изгуби желбата кога ќе порасне.
  1050 денари од Вучко, во Аеродром беше последно, имаше и розева ама не знам дали беше баш ваква, може имаат и во Центар. Инаку е подарок од мајка ми, ние само си го одбравме.
   
  На tina-63, alana и stilas7 им се допаѓа ова.
 11. verba

  verba Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  179
 12. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.065
  Допаѓања:
  64.312
  Пол:
  Женски
  Waikiki 499den.. :)
   
 13. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.458
  Допаѓања:
  231.227
  Нов душек за монтажното креветче
  image.jpeg
   
  На eli25, zalosna, Mari* и 10 други им се допаѓа ова.
 14. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.115
  Допаѓања:
  20.630
  Пол:
  Женски
  20160709_182912.jpg
   
  На zalosna, Mari*, iki26 и 11 други им се допаѓа ова.
 15. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.065
  Допаѓања:
  64.312
  Пол:
  Женски
 16. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.115
  Допаѓања:
  20.630
  Пол:
  Женски
  За по пат му ја купив. И уште еден куп тракатанци. Кој знае како ќе поминеме. Страв ме фаќа, тука до центар прави проблем.
   
  На mariz му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Miss.Sweet

  Miss.Sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2011
  Пораки:
  946
  Допаѓања:
  4.252
  Супер ќе поминете без нервози. Само спреми си кесичка за повраќање за секој случај. Мене во последен момент ми текна и добро што земав. Дај Боже да не ви треба ;) Кога тргате и каде?
   
  На irena.1 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.115
  Допаѓања:
  20.630
  Пол:
  Женски
  Гледаш ич не ми текна за кесички. Утре одиме, каде може ако не најблиску можно, до грција. Ама прави проблем, ич не сака да седи во седиште. Тоа најмногу ме секира.
   
 19. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.214
  Допаѓања:
  7.729
  Пол:
  Женски
  20160713_201936.jpg PhotoGrid_1468442265326.jpg
   
  На eli25, zalosna, Mari* и 17 други им се допаѓа ова.
 20. azelea

  azelea Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  2.064
  Допаѓања:
  9.737
  20160714_095459.jpg 20160714_095012.jpg
   
  На eli25, zalosna, sanjaeva и 21 други им се допаѓа ова.