Последно што купивме за децата

Дискусија во 'Дете' започната од mariz, 30 јуни 2016.

 1. ilyan

  ilyan Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2015
  Пораки:
  1.784
  Допаѓања:
  18.065
  Пол:
  Женски
  На azelea му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  8.087
  Допаѓања:
  37.663
  Пол:
  Женски
  На azelea му/ѝ се допаѓа ова.
 3. azelea

  azelea Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  2.064
  Допаѓања:
  9.737
  Сaндaлите се oд Пекo 1.200 ден,a купaќите oд вaикики 450 :)
   
 4. azelea

  azelea Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  2.064
  Допаѓања:
  9.737
  Хaхa,фaлa ти
   
  На Kitten му/ѝ се допаѓа ова.
 5. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.955
  Пол:
  Женски
  :)

  IMG_0109.JPG
   
  На zalosna, azelea, Mari* и 16 други им се допаѓа ова.
 6. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.563
  Допаѓања:
  247.956
  Пол:
  Женски
  На Bozica1980 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.955
  Пол:
  Женски
  Од Бисер. Продавничката се наоѓа од страната на катната гаража.
   
  На Bozica1980 и joy1 им се допаѓа ова.
 8. snegulkata

  snegulkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  2.646
  Допаѓања:
  24.180
  20160716_155756.jpg
  Купачи за мојата згодна риба
   
  На zalosna, azelea, Mari* и 14 други им се допаѓа ова.
 9. ilyan

  ilyan Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2015
  Пораки:
  1.784
  Допаѓања:
  18.065
  Пол:
  Женски
  Lelee epten ubavii, od kade se i koja cena? Jas baram kupaci za malata, godinka i pet meseci e :).
   
 10. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.458
  Допаѓања:
  231.227
  image.jpeg image.jpeg
   
  На zalosna, azelea, Mrs.Bass и 18 други им се допаѓа ова.
 11. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.563
  Допаѓања:
  247.956
  Пол:
  Женски
  @danichap od hm se sandalkite?

  Jas so istata shara poracav gumeni cizmi i vetrovka

  image.png , image.png
   
  На azelea, Mari*, iki26 и 6 други им се допаѓа ова.
 12. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.458
  Допаѓања:
  231.227
  На Tajnaotrovna и joy1 им се допаѓа ова.
 13. butterfly *_*

  butterfly *_* Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2015
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  181
  Пол:
  Женски
 14. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.458
  Допаѓања:
  231.227
  Се врти, пее, лае...и малава му го има стравот:o
  image.jpeg
   
  На Bozica1980, zalosna, Mari* и 14 други им се допаѓа ова.
 15. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.214
  Допаѓања:
  7.729
  Пол:
  Женски
  Цела кука ја наполнивме со пластики така вели свекрва ми (facepalm):D 20160720_221136.jpg IMG-20160719-WA0002.jpg
   
  На Bozica1980, zalosna, Mari* и 11 други им се допаѓа ова.
 16. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  10.266
  Допаѓања:
  267.785
  Igracki za da ne i e dosadno po pat
  20160721_214020-1024x1365.jpg
  20160721_214029-1024x1365.jpg
  20160721_214100-1280x960.jpg
   
  На Bozica1980, ♡BuBaLe♡, zalosna и 22 други им се допаѓа ова.
 17. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.458
  Допаѓања:
  231.227
  image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
   
  На Bozica1980, ♡BuBaLe♡, zuto и 32 други им се допаѓа ова.
 18. iki26

  iki26 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  3.475
  Допаѓања:
  17.407
  Poleka ce pocnemenda se spremame za esen
   

  Прикачени фајлови:

  На zalosna, Adina, irenna и 8 други им се допаѓа ова.
 19. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  8.087
  Допаѓања:
  37.663
  Пол:
  Женски
  Јас сум уште во лето-шема :D
  IMG_20160726_093057.JPG
  Фустанчето со ластовиците беше 5 лева (2.5 евра).
   
  На Bozica1980, zuto, kjukli и 17 други им се допаѓа ова.
 20. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.563
  Допаѓања:
  247.956
  Пол:
  Женски
  Hm?
  Ova plavovo i jas se mislev da go zemam i ne go zedov (facepalm)
   
  На Kitten му/ѝ се допаѓа ова.