Последно што купивме за децата

Дискусија во 'Дете' започната од mariz, 30 јуни 2016.

 1. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  8.797
  Допаѓања:
  75.335
  ❤️Фала Елче:)
  Од Рамстор 500 ден
  @pile30 од капитол ги земала инаку да пижамки се :)
   
  На pile30 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.549
  Допаѓања:
  247.350
  Пол:
  Женски
  IMG_20191113_202927.jpg
   
  На Elenche87, Mimmi39, petunija77 и 39 други им се допаѓа ова.
 3. Kataklinkers

  Kataklinkers Популарен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2014
  Пораки:
  587
  Допаѓања:
  5.524
  Колку пари се?

  И да не знаете која цена се движат новогодишните детски блузи Ваикики.
   
 4. PUPICA

  PUPICA Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 јануари 2015
  Пораки:
  2.180
  Допаѓања:
  82.829
  Пол:
  Женски
  Пред некој ден купивме исти за тато, денеска добиле и за малишани.
  Пижами со Стар Хорс:D
  За мајки нема]:) 20191115_232923.jpg
   
  На elcezelce, Mimmi39, Belabelinakinder и 25 други им се допаѓа ова.
 5. ☁сон☁

  ☁сон☁ Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  401
  Пол:
  Женски
  Која цена се? :D и да не знаеш од кое бројче почнуваат детските?
   
 6. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  19.813
  Допаѓања:
  97.521
  Како нема? Земаш ко на таткото исти :)
   
  На SofiMar_, Mimmi39, mal.ecka и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Sexybaby86

  Sexybaby86 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  3.175
  Допаѓања:
  62.798
  Пол:
  Женски
  И јас купив вакви за мм :D За мене и малата друг модел :)
  И папучи merry christmas купив :lol: :bandit:
   
  На Mimmi39, M&M и kukla21 им се допаѓа ова.
 8. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  8.046
  Допаѓања:
  37.509
  Пол:
  Женски
  Од каде ви е сукњата со Елза и колку е?
  Стигнавте и до стегачињааа :inlove: Колку убаво :) Ние уште немаме коса за врзување :D

  За големата:
  IMG_20191116_173313.jpg
   
  На Rabbit, Abc07, Yowannty и 29 други им се допаѓа ова.
 9. M&M

  M&M Популарен член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2015
  Пораки:
  2.678
  Допаѓања:
  79.381
  Пол:
  Женски
  Ми треба помош, кај можам да најдам онаква дрвена рамка со завеса за куклен театар, малава тоа си замислила за НГ. Барав на алиекспрес ама не ми дава ништо како резултат
   
 10. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.549
  Допаѓања:
  247.350
  Пол:
  Женски
  @M&M провери тука
  http://www.sakamigracka.com/

  Jas ke bidam pocetok na naredniot mesec vo Belgrad ako do togas ne najdes potseti me tamu ke pobaram
   
  На M&M му/ѝ се допаѓа ова.
 11. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  8.797
  Допаѓања:
  75.335
  IMG_6124.JPG
   
  На Rabbit, Minnie-e, pile30 и 34 други им се допаѓа ова.
 12. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.190
  Допаѓања:
  42.925
  Пол:
  Женски
  Ние коса за стегачи имаме уште од раѓање... 20191116_182008.jpg
  Сите стегачиња и шнолички и ги изнакупив.
   
  На Lejlaah, Abc07, Love 83 и 20 други им се допаѓа ова.
 13. M&M

  M&M Популарен член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2015
  Пораки:
  2.678
  Допаѓања:
  79.381
  Пол:
  Женски
  Нема :( , има на амазон ама ниту еден продавач не испорачува за македонија. Ми извади еден куп бугарски сајтови за играчки таму има.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.948
  Пол:
  Женски
  Од C&A, Ниш. Ич не се сеќавам колку беше, ама сигурно не повеќе од 10/15 евра.
   
  На Kitten му/ѝ се допаѓа ова.
 15. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.010
  Допаѓања:
  27.395
  Пол:
  Женски
  IMG_20191116_163309.jpg
  IMG_20191116_174341.jpg IMG_20191116_163104.jpg
   
  На Lejlaah, Minnie-e, pile30 и 32 други им се допаѓа ова.
 16. Lady*Bug

  Lady*Bug Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2017
  Пораки:
  823
  Допаѓања:
  3.659
  Пол:
  Женски
 17. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  8.797
  Допаѓања:
  75.335
  Од Стружанка се околу 300 ден., подебел е памукот .
   
  На pile30 и Lady*Bug им се допаѓа ова.
 18. monik55

  monik55 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  4.780
  Допаѓања:
  48.784
  Пол:
  Женски
  Јас му земав исти вскви само шпихозни, памукот е одличен не се собира подебел таман за немирковци што се откриваат.
   
  На eli25 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Ava.84

  Ava.84 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2015
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  18.676
  Пол:
  Женски
  20191116_210308.jpg 20191116_210951.jpg
   
  На minne992, Rabbit, Lejlaah и 31 други им се допаѓа ова.
 20. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.379
  Допаѓања:
  26.087
  Пол:
  Женски
  Фамозниот тобоган (fingers)
  20191117_104742.jpg
   
  На minne992, Rabbit, SofiMar_ и 33 други им се допаѓа ова.