Последно што купивме за децата

Дискусија во 'Дете' започната од mariz, 30 јуни 2016.

 1. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.115
  Допаѓања:
  20.630
  Пол:
  Женски
  Имаме слична. Ја убива од играње секој ден. Прво враќање дома од одмор на куќичката најмногу и се израдува што ја гледа.
   
  На Kitten му/ѝ се допаѓа ова.
 2. chocolade

  chocolade Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2014
  Пораки:
  2.172
  Допаѓања:
  6.659
  Пол:
  Женски
  Ај и тука да си прашам.
  Дали негде во Скопје можам да најдам вакви нелизгачки обувки за дете за покрај базен па и за море? Или нешто слично не мора да се вакви... Фала ви
   

  Прикачени фајлови:

  • hh.jpg
   hh.jpg
   Големина на фајлот:
   71,5 KB
   Прегледи:
   41
 3. LaDyDoLl

  LaDyDoLl Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  2.683
  Допаѓања:
  16.906
  Пол:
  Женски
  IMG_20160804_214522.jpg IMG_20160804_214512.jpg IMG_20160804_214530.jpg
   
  На Mari*, zalosna, mami blue и 12 други им се допаѓа ова.
 4. azelea

  azelea Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  2.064
  Допаѓања:
  9.737
  @joy1 и јaс истите рaбoти ги имaм бендисaнo oд h&m,aј бaш кaжи дaли имa есенскo вo сoлун,плaнирaм крaј нa aвгуст дa oтидaм
   
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.563
  Допаѓања:
  247.956
  Пол:
  Женски
  ke odam vo ponedelnik i ke ti pisam odma :)
   
  На azelea му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Elenche87

  Elenche87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  329
  Допаѓања:
  1.719
  image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
   
  На Mari*, zuto, zalosna и 14 други им се допаѓа ова.
 7. jasna83

  jasna83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2016
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  5.781
  Пол:
  Женски
  13624613_1029788707102165_260214460_n.jpg
  Kupeno e pred dve tri nedeli ama sum zaboravila da ja prikacam slikata pa sega ja pronajdov cepkajki neshto po telefonot.
   
  Последна измена: 8 август 2016
  На Mari*, zalosna, Cakica и 9 други им се допаѓа ова.
 8. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.563
  Допаѓања:
  247.956
  Пол:
  Женски
  image.jpeg
  image.jpeg
  image.jpeg

  Azalea ti li me prasuvase za Hm vo Solun pred nekoj den?
  Bev denes i od novata kolekcija samo 30% dali imaa doneseno.Nisto nemase ni od visokite detski patiki,ni jakni ni cizmicki,ni od bluzite ne najdov
  Otidov sepak porAno izgleda i se razocarav bas
   
  На Mari*, zalosna, vitamina и 16 други им се допаѓа ова.
 9. darcy

  darcy Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2011
  Пораки:
  2.177
  Допаѓања:
  5.880
  Јас му зедов од овие, мислам нема да се лизгаат:
  [​IMG]
   
  На Mari*, Cakica, galapce и 4 други им се допаѓа ова.
 10. chocolade

  chocolade Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2014
  Пораки:
  2.172
  Допаѓања:
  6.659
  Пол:
  Женски
  Од каде се? Ги имам видено мислам но не ми текнува каде..
   
 11. darcy

  darcy Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2011
  Пораки:
  2.177
  Допаѓања:
  5.880
  Ги има во SportVision, јас во аутлетот во Борис Трајковски ги зедов, таму беа 690 денари мислам. Во продавниците се околу 1000.
   
  На PUPICA и chocolade им се допаѓа ова.
 12. chocolade

  chocolade Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2014
  Пораки:
  2.172
  Допаѓања:
  6.659
  Пол:
  Женски
  Ти благодарам....
   
 13. azelea

  azelea Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  2.064
  Допаѓања:
  9.737
  Фала на инфото,јас лани бев септември негде почеток и тогаш имаше горе доле нешто,ама и онака мислам дека во Солун има помалку работи отколку во другите градови на пр.Будимпешта
   
  На irena.1 и joy1 им се допаѓа ова.
 14. LaDyDoLl

  LaDyDoLl Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  2.683
  Допаѓања:
  16.906
  Пол:
  Женски
  IMG_20160810_163651.jpg
   
  На Mari*, zalosna, Adina и 12 други им се допаѓа ова.
 15. Jasminkabibibi

  Jasminkabibibi Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2016
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Женски
  Denes go izraduvav moeto dete so golem kamion(gi obozava),ubav sladoled i dva saata igra vo igroteka:)
   
  На Adina и jasna83 им се допаѓа ова.
 16. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.065
  Допаѓања:
  64.312
  Пол:
  Женски
  IMAG3324_1.jpg IMAG3325.jpg IMAG3323.jpg IMAG3220.jpg
   
  На Mari*, ruruk, zalosna и 20 други им се допаѓа ова.
 17. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.115
  Допаѓања:
  20.630
  Пол:
  Женски
  На PUPICA му/ѝ се допаѓа ова.
 18. iki26

  iki26 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  3.475
  Допаѓања:
  17.407
  Se spremame za vo gradinka ( ako ne primat ) IMG_20160811_091118.jpg
   
  На Mari*, zalosna, tincemajmunce и 13 други им се допаѓа ова.
 19. Rabbit

  Rabbit Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  38.577
  Пол:
  Женски
  @iki26 браво за тебе што секогаш и одбираш многу убава облека и обувки на малата пронцеза :clap:
   
  На iki26 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.065
  Допаѓања:
  64.312
  Пол:
  Женски
  H&M, se e od tamu, ubav popust ima, paticinjava se 10 evra :)
   
  На Adina и PUPICA им се допаѓа ова.