Последно што купивме за децата

Дискусија во 'Дете' започната од mariz, 30 јуни 2016.

 1. iki26

  iki26 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  3.474
  Допаѓања:
  17.406
  Fala @Rabbit,
   
 2. Rabbit

  Rabbit Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  38.575
  Пол:
  Женски
  Есенска колекција :)
  20160809_140812-1.jpg
   
  На Mari*, ZRNO, makedonkamak и 15 други им се допаѓа ова.
 3. azelea

  azelea Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  2.064
  Допаѓања:
  9.737
 4. Rabbit

  Rabbit Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  38.575
  Пол:
  Женски
  Мм кога беше на пат во Словенија и ги зема.
   
  На azelea му/ѝ се допаѓа ова.
 5. iki26

  iki26 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  3.474
  Допаѓања:
  17.406
  Женски да ве прашам дали може да се најде сеуште нешто убаво во Сити Мол или се е раземено?
  Сакам утре да отидеме со малата да видам што- како останало, ама ако нема ништо да не одам ѓабе да се маткам со количката.
  И дали се излезени новите есенски колекции во Зара и Ваикики? Немам излезено 2-3 недели и не сум многу во тек.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.563
  Допаѓања:
  247.955
  Пол:
  Женски
  I mene me zanima istoto :)
  Vo Zara znam deka del od novoto bese izlozeno uste pred 3 nedeli
   
 7. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  5.613
  Допаѓања:
  75.915
  Пол:
  Женски
  Јас вчера шетав во Сити Мол, Ваикики имаат попусти, а на најгорниот кат на Сити Мол кај детските продавници божем има попуст. Има нешто ама не е неш посебно. Инаку има во Ваикики. :)
   
  На iki26 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. iki26

  iki26 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  3.474
  Допаѓања:
  17.406
  Blagodarimeee na odgovorot :P
  Ce izlezam, pa ako najdam nesto ok, ako ne kafe kaj svekrva mi ne mi bega. Thanks!
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 9. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  5.613
  Допаѓања:
  75.915
  Пол:
  Женски
  Нема проблем, во секое време :*
   
 10. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.065
  Допаѓања:
  64.312
  Пол:
  Женски
  Od Jumbo :) IMAG3463.jpg
   
  На ubavka1, Espadrila, vitamina и 19 други им се допаѓа ова.
 11. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.109
  Пол:
  Женски
  IMG_20160814_215232.jpg
   
  На ubavka1, vitamina, Sky-butterfly и 19 други им се допаѓа ова.
 12. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.196
  Допаѓања:
  104.458
  Пол:
  Женски
  DSC_0428-320x180.JPG
   
  На makedonkamak, ubavka1, Mayyya и 19 други им се допаѓа ова.
 13. snegulkata

  snegulkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  2.646
  Допаѓања:
  24.180
  20160812_134635.jpg 20160812_134809.jpg
   
  На Mari*, jasna83, ubavka1 и 16 други им се допаѓа ова.
 14. chocolade

  chocolade Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2014
  Пораки:
  2.172
  Допаѓања:
  6.659
  Пол:
  Женски
  @joy1

  Во ваикики денес прават попис, од утре ќе има есенска колекција. Така ми рекоа денес.
  Во зара има изложено есенска. Купив по нешто и таму и таму но неможам сликите да ги закачам, пишува преголеми се :^)иначе земав на малата фармерки од Зара бројче 2-3 години. Дома и ги пробувам кратки и се |( треба да ги менјам а следен број иде 4 години ако не се лажам? Преголеми ќе бидат. Чаре? Видеќу :)
   
  На jasna83 и joy1 им се допаѓа ова.
 15. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.563
  Допаѓања:
  247.955
  Пол:
  Женски
  Znaci dobro sto ne pojdov denes vo waikiki,a planirav
   
  На chocolade му/ѝ се допаѓа ова.
 16. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.065
  Допаѓања:
  64.312
  Пол:
  Женски
  Kje si zemes nesto drugo, druga opcija nemas :D
   
  На chocolade му/ѝ се допаѓа ова.
 17. chocolade

  chocolade Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2014
  Пораки:
  2.172
  Допаѓања:
  6.659
  Пол:
  Женски
  Ќе земам уште некоја блузичка :)
  @joy1 и продавачка и касиерката така ми рекоа. Барав тренерки поголеми, проверија во систем и рекоа дека има во магацин и дека уште не се изложени. Само еден пар извадиле број 18м и тие не знаеја зошто :) Утре ќе било се изложено.
   
  На Пчела и joy1 им се допаѓа ова.
 18. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.608
  Допаѓања:
  72.921
  Пол:
  Женски
  IMAG3073_1.jpg IMAG3072_2.jpg
  IMAG3128_1_1.jpg IMAG3120_1.jpg
   
  Последна измена: 16 август 2016
  На Mari*, Adina, jasna83 и 11 други им се допаѓа ова.
 19. Mrs.Bass

  Mrs.Bass Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2012
  Пораки:
  858
  Допаѓања:
  6.892
  marko kapi.png
   
  На Mari*, Adina, jasna83 и 12 други им се допаѓа ова.
 20. iki26

  iki26 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  3.474
  Допаѓања:
  17.406
  Podobro sto ne si otisla.Jas bev vo Sabotata vo waikiki se letno skoro bese. I nemase nekoj izbor koj znae sto.Vo Zara imase esenska kolekcija preubava, bundicinja preeeubavi ama po 2000-2500 den. Imase helanki- farmerki po 600 den, zedov jas dva para ubavi se.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.