1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

После колку време го имавте првиот сексуален однос со вашиот дечко?

Дискусија во 'Секс' започната од tinka.tincence, 24 април 2011.

 1. tinka.tincence

  tinka.tincence Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  На колку(месеци,години) му дадовте на вашиот прв сексуален партнер ? :)
   
 2. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  338
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  Па не гледам на тоа како давање :) Ти ништо не даваш, и ти си земаш за тебе :) Му даваш на некој нешто, кога тебе не ти е убаво и ајде колку да биде ќе му дадеш. Боље ќе биде прашањето за колку време односи ова она.. али нема везе. Ќе ме оценат ко исфрустрирана што се фаќам за збор. буквално на наслов на тема :) АА за секс, мислам дека не е услов колку долго сте заедно, туку степенот на блискост. :) :) :)
   
  На ku4ence, ver·ti·go, Agrona и 13 други им се допаѓа ова.
 3. tinka.tincence

  tinka.tincence Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  па у некоја смисла у право си ипак фала на мислењето :D
   
 4. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.332
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  Јас на мојот за нешто помалку од три месеци.Прв ми беше и таман ми дојде некако :$ :D
   
  На Zgodnaa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. barbie-hilton

  barbie-hilton Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  На 1 година ама тоа пред 2 години :) не знам како ме чекал толку кутриот душичка :D
   
  На Haribo123 и Macci.007 им се допаѓа ова.
 6. liliput22

  liliput22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  207
  Пол:
  Женски
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  на 10месеци но тоа беше пред 4 години и се разбира и денес сме заедно :inlove:
   
  На Boomgirl и Zgodnaa им се допаѓа ова.
 7. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.722
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  Ние одевме една година пред да се случи тоа. Не ми беше важно колку време одиме, го направив тоа кога осетив дека сум подготвена. :)
   
  На srci, Pufche, Brave.Girl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  Бевме во врска нешто повеќе од 2 месеци кога се случи тоа (знаев дека е вистинскиот) :)
  Заедно сме цели 5 години :inlove:
   
  На Arthur, RumShtangla, 9021 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. unhappyy

  unhappyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  147
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  на 7 месеци а во врска бевме 11 месеци сеа за жал на кратка пауза :(
   
 10. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.084
  Допаѓања:
  1.634
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  На 1 месец, ма знаев јас да проценам :lol: , и после ми беше жал што толку сум чекала и ме чекал :rofl:
   
  На Dead-mouse, nat17, SoN4oGlEtKa и 4 други им се допаѓа ова.
 11. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.592
  Пол:
  Женски
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  Ауууууууууу, овдека изгледа јас ќе го рушам рекордот.На цели 10 дена, ептен имаше јака хемија и во ниту еден момент не зажалив за тоа.Потоа одевме цели 3 години и полни 6 години сме во брак :lol: :lol: :lol:
   
  На ku4ence, AnncheGj, Sigma* и 24 други им се допаѓа ова.
 12. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.841
  Пол:
  Женски
  За колку периоод врска му дадовте на вашиот дечко ?

  Ха ха ха, си ме прееварила....јас после цели три недели, ...врска година и пол, брак 6 год. ;)
   
  На galijan, Cloee, Ariel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.261
  Допаѓања:
  5.121
  на 6 месеци од врска и уште сум со истиот партнер веќе 6 години :inlove: :inlove:
   
 14. Podarok

  Podarok Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  76
  Хехехе :rofl: :rofl: :rofl: Ние се знаеме 8 години,пред да се бидеме официјално во врска 2 месеци спиевме на телефон и кога се најде прилика да се видиме (Зошто сме од различни градови) истиот ден имавме секс и баш ни беше УБАВО !!! :lol: :lol: :lol: И од тогаш сме си во врска и прекрасно ни е !!! Па како и да се знаеме 8 години ама ете како што викаме така било пишано сега да сме заедно :inlove: :inlove: :inlove:
   
 15. Iceberg

  Iceberg Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2011
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  48
  Точно на 18год со првиот ми официјален дечко :lol: ,беше лудо незаборавно а одевме само месец ипол.сепак беше преубаво и без болка :)
   
 16. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.884
  За колку период врска му дадовте на вашиот дечко ?

  |( |( |(

  Давање, повлекува земање, а ако му дадов јас топол дом на неговиот полов орган, што ми зеде тој? :^)
  Да ти земе невиност, ајде де, некако ке го сварам. Ама вториот и секој нареден втор :wasntme: , што ке ти земе? :^)

  Како и да е, да се задржам на темава, му дадов после 1 недела од официјална врска, а после 1 година од силна поврзаност (да не речам хемија, да не бидам наркомански сфатена) и милување. :angel:
   
  На mv131993 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.494
  Допаѓања:
  108.846
  После 2 ипол недели :D
  А и прв пат ми беше :D
  Ќе му дадев јас и после една недела, туку немаше каде :D
  И така, до вчера 7 години брак, и 13 години заедно :)
   
  На LanaSGirl, luda.mala, Cloee и 3 други им се допаѓа ова.
 18. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.309
  После месец дена :) . Си го викнав дома му дадов кафе :D и му рипнав :lol: . Заедно сме 5 год. и точно 3 год. во брак
   
  На Dead-mouse и Cloee им се допаѓа ова.
 19. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  749
  Пол:
  Женски
  После 11месеци или година време :lol: :lol: Ама со оглед дека бев 3-та година средно кога се фативме :) сметав дека и тоа е прерано :D ама љубов :inlove:
   
 20. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.110
  Допаѓања:
  2.691
  Пол:
  Женски
  На првиот послем 5 години, а на последниод послем 1 недела.Сум напредувала а? хаха ха
   
  На vec, anichka94 и Lastovicka им се допаѓа ова.