После колку време го имавте првиот сексуален однос со вашиот дечко?

Дискусија во 'Секс' започната од tinka.tincence, 24 април 2011.

 1. zaljubena18

  zaljubena18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2013
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  139
  скоро 2 години :) и сеуште сме заедно :inlove:
   
 2. cocoa28

  cocoa28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2013
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  91
  Уааауууу... Па ти да си толку голем ебач и мажиште, нема да бидеш член на женски форум, како прво...Мое мислење само. :)
   
 3. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  565
  Абе нек си бара чоекот, пошо нели нема врска кога е, дали 1 ден или 1 месец па ај од одма.

  Ова маживе ептен поштени испаднаа у задње време, то искреност фрчи....И ќе го видам на клупа во парк се лигави со некоја пуфла која држи ружа во рака(се почесто и почесто ја гледам оваа слика). Све искрени еб*чи.
   
 4. Tikvice

  Tikvice Популарен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  235
  Пол:
  Женски
  после еден месец
   
 5. bekii

  bekii Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  49
  Posle 1 godina i 10 meseci... i seuste sme zaedno odime 3 ipol godini.... no veke 1 ipol godina odkako imavme nikogas ne sum uzivala :worried:S i sega se kaam sto sum cekala tolku :(
   
 6. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.121
  Допаѓања:
  67.201
  Пол:
  Женски
  после еден месец од кога ни почна официјално врската, претходно се дружевме 2 месеци :) Сеуште сме заедно скоро 3 години и да знаев дека некогаш ќе го запознаам ќе се ''чував'' за да ја изгубам невиноста со него :$
   
 7. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  973
  по 1 месец..
  си знаеме ние зашто.. :)
   
 8. the.one

  the.one Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  794
  2 месеца, а сега веќе сме заедно 1 година и 2 месеца. :lol: Си знаев јас... :$
   
 9. DivineFM

  DivineFM Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2014
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  По 6 месеци
   
 10. Amaris

  Amaris Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2014
  Пораки:
  344
  Допаѓања:
  911
  после 3 недели
   
  На Lea.Messi му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.888
  Пол:
  Женски
  6 месеци
   
 12. Pepelaska25

  Pepelaska25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  551
  Пол:
  Женски
  Тешко ми е да пресметам со оглед на тоа што беше одамна.
  Се шалам, знам дека му дадов многу бргу, затоа што бев многу, млада и дека сексот е нешто wooow, што покасно се покажа како точно :) и затоа не жалам што рано почнав со односи, па некаде после неполни 2 месеци му дадов, а допирање или популарно наречено петинг уште од втората вечер, со тоа што во тој дел имав искуство со претходните двајца дечковци со кои немав односи.
   
 13. WildNightGirl

  WildNightGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  74
  Пол:
  Женски
  9 месеца и 30 дена :lol:
   
 14. exoticgirl

  exoticgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2014
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  263
  Пол:
  Женски
  после 5 месеци
   
 15. nat17

  nat17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2014
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  137
  Пол:
  Женски
  после 1 месец :D
   
 16. Luciano

  Luciano Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  223
  После 6 месеци :geek:
   
 17. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.972
  Пол:
  Женски
  Требаше малку да се измачува, да ме убедува, да ми симнува ѕвезди, сите желби да ми ги исполнува итн. 7 месеци му треба за тоа, а сега да сум на овој памет :P повеќе ке беше. :D :D :D
   
 18. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.662
  Допаѓања:
  7.598
  Пол:
  Женски
  Мислам дека и не е толку многу важно времето колку сте заедно ама не значи дека треба за 2 дена да му дадете. Поважно е да се сакате, почитувате и да имате доверба во вашиот партнер за ако утре другден раскинете од друга причина да не ви биде жал што ви бил прв. А за да го запознаеш некого каков е навистина мислам дека треба 7/8 месеци. Ако имате повеќе од 18 нема причина и да се чека повеќе.
   
 19. Westsiderka

  Westsiderka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2012
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  21
  Три месеци
   
 20. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.025
  Допаѓања:
  8.021
  Пол:
  Женски
  8 месеци...иако сме доволно возрасни,се познаваме цел живот,ми требаше време да се опуштам :tmi: