После колку време го имавте првиот сексуален однос со вашиот дечко?

Дискусија во 'Секс' започната од tinka.tincence, 24 април 2011.

 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  За колку период врска му дадовте на вашиот дечко ?

  Ете пак проблем со терминологијата.
  Не му 'давам' на некого, ниту некој ми 'дава'.
  Сексот е взаемно задоволство, нема давање или земање.
   
  На Sandrin4, VoodooGirl, MarigoldA и 8 други им се допаѓа ова.
 2. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  421
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  После година дена.
   
  На allann му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  1.356
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_1526918096990.jpg
   
  На Dadusicka, A.27 и joy1 им се допаѓа ова.
 4. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  342
  Пол:
  Женски
  После 2 и пол години :$
   
  На Mia-K, cresa-jagoda и A.27 им се допаѓа ова.
 5. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.086
  Допаѓања:
  5.525
  На првиот после 7 месеци на вториот побрзо
   
 6. stefi556

  stefi556 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  3 месеци :) Прв ми е, сакавме и двајцата и така се деси :) Пресреќна сум што беше со него
   
 7. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  53.642
  Пол:
  Женски
  За 1 недела :bandit:
   
  На Herrera, BoyL, Petar80 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.628
  Допаѓања:
  9.329
  Пол:
  Женски
  Na nepoln mesec :)
   
  На dfsa и VoodooGirl им се допаѓа ова.
 9. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  2.323
  Пол:
  Женски
  Прво му дадов, па се фативме... Тугоооооо(mooning)
   
  На Агнес :D, dfsa, Sandrush12 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.419
  Допаѓања:
  7.611
  Пол:
  Женски
  Он ми даде, јас си го земав:D
   
  На Sandrush12, WildMk, Darko009 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Blue_Angel_13

  Blue_Angel_13 Активен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2018
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  187
  Пол:
  Женски
  После 2 месеци
   
 12. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  965
  Пол:
  Женски
  На првиот после 10 дена, на друзите траеше по 1 недела и на сегашниот после 10 дена исто.
   
  На BoyL и TheMagician им се допаѓа ова.
 13. MarigoldA

  MarigoldA Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2018
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  7.026
  Пол:
  Женски
  "Zadobar kjluc nema losa brava he he ne mozam mn e smezhno ti sesro treba da daes he he a ne gospot" starter pack
  20180911_233340.png

  Он: После 5 месеци си "зедов" тоа што требаше. :wasntme:
   
  На lovestoneddd и Harper им се допаѓа ова.
 14. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.105
  Пол:
  Женски
  Ние не си дадовме само на конктрена дата, ние си даваме на секое гледање.
  На прв дејт му дадов копмлимент, втор дејт му дадов дел од моето чоколадо, трет дејт му дадов компирче од Менада, иако мразам да делам компирчиња со некој, омлиени ми сеее, но све за љубав
  Ама да, си даваме од време на време комплименти,храна и мали поклончиња.
  Позз.
   
  На Trxmx, Alisa22, honey.11 и 6 други им се допаѓа ова.
 15. Somuchbeauty

  Somuchbeauty Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2018
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  После 2 месеца и ете сега идеме 2 години . Следете си ја интуицијата никогаш нема да ве излаже .
   
 16. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.105
  Пол:
  Женски
  Си коментирате кога сте "му дале", после мажите криви зошто до денес денес жените се гледаат како секс објекти кои треба да ги задоволат машките сексулани потреби.
  Во хомосексуалните парови кој на кого дава? Или само таму постои взаемно задоволство?
  Сами си се понижувате со коментариве.
   
  На Alisa22, honey.11, esperansa777 и 6 други им се допаѓа ова.
 17. Somuchbeauty

  Somuchbeauty Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2018
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Ако на тој начин напишале немора да значи дека се понижуваат . Му дадов =му дадов да ме ебе сепак не сме ние женските што ебеме нели? А тоа дека е взаемно задоволство најнормално е ..
   
 18. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.863
  Допаѓања:
  46.158
  не ебеш ти? само помошна дупка си во чинот?
   
  На honey.11, WildMk, Feminka22 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Somuchbeauty

  Somuchbeauty Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2018
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Не си помошна ама сепак ја имаш таа дупка нели ? Дали некогаш си слушнала некоја девојка /жена да каже дека го ебела дечко и /мажот и ?
   
 20. Mrs.Styels

  Mrs.Styels Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2012
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  5.810

  Извини аку сум вулгарна ама ко ќе прочитам ваков коментар или сличен на овој кожава ми се ежит..
  му дадов= му дадов да ме еб*, ај да гледаме и вака ко сме кај давање/земање, при самиот чин тој тебе ти дават к*р, или не? аман
   
  На WildMk, BoyL, Dadusicka и 5 други им се допаѓа ова.