После колку време го имавте првиот сексуален однос со вашиот дечко?

Дискусија во 'Секс' започната од tinka.tincence, 24 април 2011.

 1. Somuchbeauty

  Somuchbeauty Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2018
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Па да затоа и кажав дека е взаемно задоволство ако случајно не прочита кога напишав само сакав да ви го објаснам тоа девојката што погоре напиша дека му дала на дечкото не е нешто понижувачки да се каже . И не се секирај не си вулгарна туку неписмена (ежи* за да не грешиш друг пат )
   
 2. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.181
  Допаѓања:
  2.306
  Пол:
  Женски
  Јас не сум слушнала во ниедна држава освен вие на балканот му дадов стварно е понижувачки на англиски тоа е незамисливо да се каже. И не ми е јасно во сексот пенисот е алат. Дали алатот не користи нас или ние него.
   
  На Кавалер, honey.11, WildMk и 4 други им се допаѓа ова.
 3. Mrs.Styels

  Mrs.Styels Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2012
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  5.519
  Напиши на интернет дијалекти и прочитај успат и за користење интерпукциски знаци, гледам дека тешко се снаоѓаш ;)

  Не се палете одма, не секој на форумов ви пишит само за да ве испровоцират. Секој имат право на свое мислење, а моето е дека во 21ви век многу е назадно да се употребвит зборот "давање" кога е секс во прашање... немат врска и така ти пак нешто по твое ќе си сфатиш и ќе напаѓаш.
   
  На Cinnamon Bun, Tina22m, Dadusicka и 7 други им се допаѓа ова.
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.436
  Допаѓања:
  82.755
  На англиски е to put out.
  Шовинисти има секаде во светот.. Не ни недостасуваат.

  Иначе, е*ам кога ми се е*а.
   
 5. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.236
  Допаѓања:
  2.189
  Пол:
  Машки
  е*ите само во амазон поза :P
   
  На Somuchbeauty му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.235
  Допаѓања:
  2.608
  Пол:
  Машки
  Исто така.
   
 7. Tattooismylove

  Tattooismylove Активен член

  Се зачлени на:
  21 август 2018
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
 8. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  344
  Допаѓања:
  1.626
  Пол:
  Женски
  Месец и пол.
   
  На Bladeue му/ѝ се допаѓа ова.
 9. smb asr

  smb asr Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  7.548
  Само што го запознав го легнав :D
   
  На Агнес :D, Deni87, Romancer и 4 други им се допаѓа ова.
 10. Bonbonçe31

  Bonbonçe31 Активен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2018
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Исто
   
  На Romancer и sagittarius989 им се допаѓа ова.
 11. Beauty.Mar

  Beauty.Mar Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2017
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  1.140
  Пол:
  Женски
  порано не се давав така лесно, ама со вереникот истата вечер кога се запознавме
   
  На Romancer и hermosa им се допаѓа ова.
 12. Dreamgirl90

  Dreamgirl90 Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
 13. GoldLeo

  GoldLeo Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2019
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Ние се знаевме пред да бидеме во врска, но после 4 месеци зборење и допишување нонстоп се случи уште вториот ден откако бевме заедно :D
   
  На Jessnow му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Adorabela

  Adorabela Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  492
  Пол:
  Женски
  Posle dve godini:drunk:
   
 15. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  501
  Допаѓања:
  415
  Пол:
  Женски
  по 2 месеци
   
 16. NNK19

  NNK19 Активен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  139
  Пол:
  Женски
  Се ебкавме после 10 месеци.. може вака место давање? :rofl:
   
  На makedon81, WildMk и Biny им се допаѓа ова.
 17. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.236
  Допаѓања:
  2.189
  Пол:
  Машки
  Девојка 1: За 6-7 месеци
  Девојка 2: Исто
  Девојка 3: По само месец дена, дури и мене на некој начин ми стана чудно, или јас сум Клуни или не знам.. :D
   
 18. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  7.799
  Допаѓања:
  110.326
  Пол:
  Женски
  Не требало да и дадеш толку брзо8) она на тебе ќе ти зема...пфф:D
   
  На Агнес :D, Stark, joy1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.236
  Допаѓања:
  2.189
  Пол:
  Машки
  Добро де, взаемно задоволство, само што.. сум слушнал некогаш и негде дека женскиот пол има предност, па така.. кога тие се спремни, можи. :P
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  474
  Пол:
  Женски
  Пред да влеземе у врска му имав даано
   
  На Агнес :D, GoldLeo и WildMk им се допаѓа ова.