После колку време го имавте првиот сексуален однос со вашиот дечко?

Дискусија во 'Секс' започната од tinka.tincence, 24 април 2011.

 1. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  7.238
  Одма, уште на прво видување и запознавање у живо.

  Немам јас време да чекам и да се мислам дали да му дадам.
   
  На dfsa, thelittle17, nevermet18 и 9 други им се допаѓа ова.
 2. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  10.385
  Пол:
  Женски
  Што сум му дала? Зошто да не е му земав? Глуп мисогнистички наслов.
  Но да не одам надвор од темата, имавме заедничко сексуално искуство неколку месеци пред да стапиме во љубовна врска.
   
  На dfsa, GirlLove, thelittle17 и 5 други им се допаѓа ова.
 3. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  415
  Допаѓања:
  3.526
  Пол:
  Женски
  За година ипол.
   
  На SummerGirl и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 4. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  337
  Пол:
  Женски
  Не му дадов ништо туку имавме секс после неполна година. Ми требаше долг период бидејќи се плашев. Но и пред тоа си се галевме :rofl: тоест рачна работа му праев де.
   
 5. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.216
  Допаѓања:
  8.237
  Пол:
  Женски
  Тој ми даде после една недела.
   
  На thelittle17, ku4ence, SummerGirl и 2 други им се допаѓа ова.
 6. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  574
  Допаѓања:
  11.609
  Пол:
  Женски
  На прво гледање ми го даде. :bug:
   
  На thelittle17, ku4ence, SummerGirl и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Feminka88

  Feminka88 Активен член

  Се зачлени на:
  28 март 2019
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  На месец и пол 8)
  За брзо, земајќи го во обзир фактот дека ми беше прв пат.
  :clap::drunk:
   
 8. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.059
  Допаѓања:
  8.677
  Пол:
  Женски
  Година, сметам дека тоа е таман како за прва врска :)
   
  На SummerGirl и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 9. Ena05

  Ena05 Активен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2019
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  141
  Пол:
  Женски
  Од прилика околу година дена после доста натегања држ-недај... :rofl:
   
  На SugarHoney и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 10. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.789
  Допаѓања:
  3.333
  Пол:
  Машки
  Sea poslednava devojka prviot sex go imavme po mesec dena i toa taa prva rece. :D
   
 11. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  24.915
  Пол:
  Женски
  Ќути, добро шо го пиша ова последново. Битен факт е стварно. :whew:
   
  На thelittle17, SummerGirl и Alisa22 им се допаѓа ова.
 12. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.159
  Допаѓања:
  29.856
  Пол:
  Женски
  Мислам дека крајно време е да се смени насловот на темава. Никој никому ништо не дава, но изгледа бадијала се дискутира за ова 22 страници.
   
  На thelittle17, ku4ence, Brinetka и 9 други им се допаѓа ова.
 13. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  24.915
  Пол:
  Женски
  Таман си е темава Ан, за да си идат мажиња вака да се фалат дека девојка им им дала после еден месец.
  Ооо туго. :|
   
  На Brinetka, Oxymoron, Anabelle.Amorette и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.789
  Допаѓања:
  3.333
  Пол:
  Машки

  Toa te navredi ili od taa strana gledas kade imas oformeno nekoja bariera okolu sebe vo vrska so toa?


  Inaku toa go napomenav zatoa sto nikogas je forsiram na sex, smetam deka treba devojkata treba da e spremna na toa i deka saka i da kazi. :)
   
 15. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  24.915
  Пол:
  Женски
  Мене лично не ме навреди, но камо девојката да можеше тука да те прочита. Не верувам дека веќе би имала било што со тебе или слични на тебе. :)
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Kremcetooo

  Kremcetooo Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  Здраво. Се запознав со едно машко и имавме петинг уште првиот пат и се видовме уште еднаш и пак имавме петинг. И повеќе не ме побара дали мислите дека пребрзо му дозволив петинг и зошто ме откачи толку брзо
   
 17. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.433
  Допаѓања:
  129.305
  Пол:
  Женски
  Сакал секс, не го добил, затоа те откачил. А не зашто пребрзо сте имале петинг.
   
  На thelittle17, Mr. Right, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.226
  Пол:
  Машки
  Сè уште сум го немал првиот сексуален однос со дечко.
  Невин сум.
   
  На thelittle17, ku4ence, SummerGirl и 2 други им се допаѓа ова.
 19. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.577
  Допаѓања:
  4.291
  Пол:
  Женски
  На прв дејт. :D
   
  На thelittle17 и Кавалер им се допаѓа ова.
 20. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Машки
  Јак фраер :D8)