1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Посредување за работа во Ирска

Дискусија во 'Барање работа' започната од Marmarijamar, 14 октомври 2016.

 1. Marmarijamar

  Marmarijamar Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Здраво,
  Дали некој знае за агенција (наша или странска) која посредува за работа за доктори на медицина во Република Ирска?