Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Постдипломски студии на казнено право и криминологија

Дискусија во 'Образование' започната од vodnicka1, 1 јули 2011.

 1. vodnicka1

  vodnicka1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  35
  Би сакала доколку некој е запишан или пак има завршено да споделиме искуства и да помогне на членови кои имаат намера за ваков следен чекор кој ке биде многу од помош