Постелнини

Дискусија во 'Дом' започната од Snow-Queen, 8 декември 2012.

 1. chocolade

  chocolade Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2014
  Пораки:
  2.209
  Допаѓања:
  6.869
  Пол:
  Женски
  Конкретно овие ги немам но сите постелнини ми се од ТАЧ и сум презадоволна. :)
   
  На tinka-mace му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.704
  Допаѓања:
  36.051
  Пол:
  Женски
  Не знаев во која тема точно да прашам, се надевам ќе добијам одговор тука. Дали некој знае страна на фб од каде што би можела да порачам прекривки за 2 кревети и фотелја? Досега се' што најдов се постелнини за во спална, но ми треба како комплет заедно со фотелја.
   
 3. Slatkish255

  Slatkish255 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2016
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  654
  Пол:
  Женски
  Дали некој знае каде можам да најдам бела постелнина за единечен кревет?
   
 4. mira.mira

  mira.mira Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2016
  Пораки:
  588
  Допаѓања:
  5.616
  Struzanka
   
  На Slatkish255 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Darksoul

  Darksoul Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2020
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Zdravo ,
  Dali nekoj ima narachuvano od home linen mk postelnini , me interesira kakov kvalitet imaat, da ne izbleduva bojata i dali im e navremena dostavata i taka nataka , kakvo bilo iskustvo bi bilo dobredojdeno.
  Fala , pozdrav
   
 6. Cvetce12345

  Cvetce12345 Активен член

  Се зачлени на:
  18 април 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  100
  Пол:
  Женски
  Последно купив ваква постелнина од караџа преубава е и многу квалитетна.
   

  Прикачени фајлови:

 7. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  6.773
  Допаѓања:
  55.165
  цена ако сакаш да пишеш
   
 8. IAmPresident

  IAmPresident Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2015
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  458
  Пол:
  Женски
  Преубава е. Каде е тоа караџа прв пат слушам имат фб или веб страница?
   
 9. Cvetce12345

  Cvetce12345 Активен член

  Се зачлени на:
  18 април 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  100
  Пол:
  Женски
  Јас ја нарачав од Турција беше 300 евра комплет јорган перници ќебе прекривач со украсни навлаки и постелнина.
  Ја има во една продавница во Струга за околу 400€
   
 10. IAmPresident

  IAmPresident Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2015
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  458
  Пол:
  Женски
  Ја најдов во Homax ги имат околу 2000 денари е
   
 11. Принцезичка1

  Принцезичка1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  4.319
  Пол:
  Женски
  Гарнитурата во дневна ми е бордо боја.
  Сега сакам да купам нови перници.
  До сега и тие беа бордо, ама не се истакнуваа од неа.
  Се мислам сега да купам црни или бели?
  И останатиот мебел ми е бордо, црно и бело.
   
 12. IAmPresident

  IAmPresident Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2015
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  458
  Пол:
  Женски
  Подобро да земеш само светла боја. Јас би декорирала со некоја крем или шампањ нијанса
   
  На Принцезичка1 и mira.mira им се допаѓа ова.
 13. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  Мислење за микрофибер постелнини?
   
 14. mira.mira

  mira.mira Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2016
  Пораки:
  588
  Допаѓања:
  5.616
  Mene lichno ne mi se prijatni za spienje posebno letno vreme.
   
 15. Ena05

  Ena05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2019
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  Каде можам да најдам свилена или сатенска постелнина?
   
 16. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  Во ред и ја така мислев дебелки се. Фала мн
   
 17. Arijana22

  Arijana22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2016
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Дали знаете каде можам да најдам ваква постелнина или да ми предложите некој што шие по нарачка
   

  Прикачени фајлови:

 18. petunija77

  petunija77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2018
  Пораки:
  573
  Допаѓања:
  17.286
  дали успеа да најдеш и од каде?
   
 19. Anaouou

  Anaouou Популарен член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2014
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  1.489
  Во Фротирка во Куманово не знам мисчам дека немаат фб и дали работат онлине продажба.
   
  На petunija77 му/ѝ се допаѓа ова.