1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Постери!

Дискусија во 'Слободно време' започната од OzzyAngel, 24 јули 2010.

  1. Sunshine.Sunshine

    Sunshine.Sunshine Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јули 2014
    Пораки:
    1.202
    Допаѓања:
    2.564
    Пол:
    Женски
    Минатата година имав залепено многу постери по ѕидовите. Потоа ги извадив, па ставив само два. Пред некое време ги извадив и тие, така да сега немам ниту еден, а не ни планирам да залепам.
     
  2. Elence93

    Elence93 Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 декември 2009
    Пораки:
    5.715
    Допаѓања:
    5.038
    Пол:
    Женски
    Вчера баш ги искинав сите, сега не си ја препознавам собата, ми изгледа како нова и дупло поголема :lol: Сега сакам да најдам некој поголем, со пораки или апстрактен некој, да биде повеќе како декорација. Да не знаете каде можам да купам? (само не југотон)
     
  3. YourBoddy

    YourBoddy Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 мај 2014
    Пораки:
    78
    Допаѓања:
    70
    До пред три години собава ми беше полна со светски познати личности.... Сите ги искинав и ми изгледаше многу огромна хаха аа и не можев да ја гледам си викам ај да ја стеснам малце :) И зедов пишував пораки, цитати, извадоци од песни... свашта само и само да не ја гледам таква огромна и празна, и на обични бели листови лепев по зидовиве ;) И ми изгледа многу убаво морам да се пофалам на сите им се допаѓа :)
     
  4. poenta

    poenta Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 ноември 2013
    Пораки:
    5.012
    Допаѓања:
    35.978
    Пол:
    Женски
    Никогаш не сум прикачувала постери на ѕидови.
    Не ми се допаѓаат нешто посебно за да им најдам соодветно место во просторот.
     
  5. LadyInTheDark

    LadyInTheDark Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2013
    Пораки:
    1.008
    Допаѓања:
    2.754
    АХАХ леле тие постери душата ми ја ваѓаа.Ги имав неколку во соба и самите се одлепува и само лепи ги,тие пак се одлепиле. А што е најтрагично (како се погоди тогаш баш незнам :lol:) кога гледавме со мајка ми хорор филм кај мене во соба и само постерите кррццц и шлак долу(можеби дека беа големи и тешки па се одлепуваа) :rofl:јас и мајка ми само се погледнавме и почнавме да се смееме,повеќе постерите не исплашија него филмот:DА и навечер касно се случуваше да ме исплашат..се нанервирав ,фатив ги одлепив и ги фрлив вканта!:D
     
  6. Евроазија

    Евроазија Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2022
    Пораки:
    876
    Допаѓања:
    2.355
    Пол:
    Женски
    Не сум лепела постери,а мислам дека нема ни да лепам.
     
  7. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.145
    Допаѓања:
    76.558
    Пол:
    Женски
    Убави времиња беа тоа кога собиравме и лепевме постери. :)
     
    На izabela.nik му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Kumanovkaa

    Kumanovkaa Популарен член

    Се зачлени на:
    14 март 2019
    Пораки:
    388
    Допаѓања:
    1.105
    Пол:
    Женски
    Ми беа залепени до пред некоја година, сега некако глупо ми е кога ги гледам празни ѕидовите