Постои ли вистинска љубов...?

Дискусија во 'Канта' започната од Ma4encee, 24 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ma4encee

  Ma4encee Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Постои ли вистинска љубов...?
   
 2. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.656
  Допаѓања:
  4.080
  Да.. само што никогаш не е лесно веднаш да ја пронајдеш..
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Темата е заклучена бидејќи постојат доста слични теми во категорија „врски“.
  vrski/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.