1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Постојано ми се извинува

Дискусија во 'Канта' започната од Angela12345, 28 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angela12345

  Angela12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  26
  Барав низ темава и не најдов слична ваква. Ако има слободно канта
  Вака сеа има едно дете и ми вели дека ме сака ама јас него не го сакам.
  И цело време ми вели дали се лутам зошто ме сака и цело време ми се извинува.
  Сеа незнам зошто прави така и незнам како да му одговорам дали да му кажам дека не се лутам ама може да помисли дека и јас го сакам ама не е така. Иако мислам дека ако некој некого сака нема зошто да се лути другиот барем така јас мислам. И затоа барам помош од вас ве молам помогнете ми. Казете ми што да му речам ????
   
 2. Ella.313

  Ella.313 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2012
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  Многу е просто-речи му дека нема зошто да ти се извинува,и дека не се лутиш,но ги немаш истите емоции према него како тој према тебе.
   
  На Angela12345 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Angela12345

  Angela12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  26
  фала ти многу и јас мислам така да му речам...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.