Постојат ли приватни часови за танцување?

Дискусија во 'Слободно време' започната од Nikolina6720, 11 октомври 2013.

 1. Nikolina6720

  Nikolina6720 Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  незнам ама ич да играм, морам да научам зошто секогаш кога ќе искочам со друштво стојам ко изрод а немам време за да идам на такви работи како ритам плус и сл. дали знате некој со држи часови за играње?
  поглупо прашанње од ова амаин ама ај со да правам :$
   
 2. tasana

  tasana Активен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Здраво

  има ли некој информација каде во Струмица можам да најдам приватни часови по танц, наредната година ќе правиме свадба па за свадбениот танц сакаме да научиме од некој професионалец
   
 3. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  1.953
  Допаѓања:
  30.398
  Пол:
  Женски
  Димче од Ритам Плус дава приватни часови за свадбен танц и сл порано мислам дека наплакаше по 12 000 за тие часови .
   
  На tasana му/ѝ се допаѓа ова.
 4. tasana

  tasana Активен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Од Струмица ли е?Па скапичко е малку......имаш ли некој контак од него?
   
 5. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.737
  во Сонриса има приватни часови 800 900 денари чини
   
 6. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  2.522
  Допаѓања:
  28.608
  Пол:
  Женски
  Од час е толку?
   
 7. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  8.458
  Допаѓања:
  39.108
  Пол:
  Женски
  Да, скоро сите клубови наплаќаат толку за приватен час. Но веројатно не се 60мин, туку 90.
   
  На kjukli му/ѝ се допаѓа ова.
 8. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  561
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  има во сонриса држат имаш и зумба ако сакаш, ако сакаш број и фб страна ќе ти дадам