1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пост Ковид синдром .!

Дискусија во 'Канта' започната од Becksboy, 10 септември 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Becksboy

  Becksboy Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Какви тегови имате после прележување на ковид !?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.893
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.