1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Потреба за брзина (Need for speed) [2014]

Дискусија во 'Филмови' започната од TheBlueMoon, 16 јули 2014.

 1. TheBlueMoon

  TheBlueMoon Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2014
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  645
  Пол:
  Женски
  Го имате гледано? Скоро сега е излезен. Интересен е за тепање време. Нешто слично на Брзи и бесни.
  [​IMG]
  http://www.youtube.com/watch?v=ACLjvWPc7e8

  Ако случајно веќе има ваква тема, слободно во канта :D
   
 2. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.825
  Допаѓања:
  25.111
  Пол:
  Женски
  Го гледав трејлерот и ми изгледа интересен . Сум ги гледала сите делови од Брзи и Бесни , па барав некој филм сличен на тој , па конечно најдов :D уште вечерва ќе го гледам :D
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Абе оставете го филмот, кажете нешто за вистинските игри, мене детството ми помина играјќи ги. Сите можни делови по милион пати ми се изиграни :D
   
  На Aleksandar1212 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  7.679
  Пол:
  Машки
  Casino Royal
   
 5. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  9.188
  Пол:
  Женски
  Знаев за игрите, ама немав поим дека постоел филм. :D Некако не ми задржуваат внимание филмови поврзани со автомобилизам.
   
 6. Евроазија

  Евроазија Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2022
  Пораки:
  883
  Допаѓања:
  2.372
  Пол:
  Женски
  Бидејќи сум ооогромен љубител на Брзи и Бесни,овој филм ми се допадна премногу:D