Потребни се 3.000 евра за Матеј Алексоски од Прилеп успешно да закрепне и застане на нозе

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Maro87, 2 јули 2020.

 1. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.351
  Допаѓања:
  5.391
  Пол:
  Женски