Пофалби

Дискусија во 'За форумот' започната од Mimi, 10 ноември 2009.

 1. Mimi

  Mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  75
  Многу јак сајт!!! Продолжете вака.
   
  На Twinkles, toni999, marry-jane и 4 други им се допаѓа ова.
 2. Elenche

  Elenche Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  55
  Re: Браво за сајтот

  konecno eden sajt so pametni informaci za nas zenite. bravos i od mene i zeni pisete :D
   
  На marry-jane и For4e им се допаѓа ова.
 3. macence

  macence Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  28
  odlicno smisleno!
   
 4. Daniella

  Daniella Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  39
  Браво за идејата, ептен ми се свиѓа што има ваков сајт за разменување на мислења и сугестии :D
  Thumbs up ;)
   
 5. marin4e

  marin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  9
  Eve i od mene edno golemo BRAVO, super e sajtot i ima mnogu informacii :D
   
 6. Melodi

  Melodi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  29
  Браво, многу корисни информации кои треба да ги знае секоја жена.
   
 7. Biljana

  Biljana Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
  Mi se dopaga forumot bidejki ne ekako drugite ima nesto sto go pravi poseben a toa se temite koi se odlicno selektirani i ponudeni za diskusija.
   
 8. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  116
  Еве едно големо БРАВО и од мене.Навистина прекрасен сајт и место каде сто можеме да се информираме,забавуваме и да се дружиме пред се.
   
 9. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  406
  Допаѓања:
  231
  и од мене едно најголемо БРАВОООООО веќе станав зависна од форумот и има доста корисни информации да се прочитаат многу ми се допаѓа
   
 10. MILENA1

  MILENA1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  28
  :idea: добро направено 5-ка од мене
   
 11. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.496
  Порталот е повеќе од одличен. A и форумот оди на добро. Секоја чест! :D
   
 12. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.045
  Допаѓања:
  37.758
  Драго ми е што има сајт кој нуди повеќе од вообичаено, исклучиво за жените - теми, искуства, дискусија и најважно - пријателство и едукација низ сите овие теми.
  Многу ми се допаѓа, продолжете да го украсувате, а јас веќе сум верна и ќе придонесувам - во форумот претежно :) 8)
   
 13. ev4e

  ev4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  14
  da mi se dopaga mn
  super e
   
 14. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  315
 15. Betina

  Betina Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пофалба

  Браво за идејата за ваков сајт
   
 16. AnnaBell

  AnnaBell Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Ovoj sajt e nesto sto odamna ni bese potrebno!
   
 17. majatri

  majatri Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  32
  Forumot e prekrasen, navistina temite se mnogu opsirni ima sto da se procita. I pozdrav do clenovite super se.
   
 18. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  54
  Дефинитивно ни требаше нешто вакво. Ви благодарам што преку овој сајт ми го разубавувате денот. ;)
   
 19. Mistik

  Mistik Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  38
  Pozdrav....!
   
 20. ina

  ina Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  odlicni ste samo napred :D pozzzzz