Пофалби

Дискусија во 'За форумот' започната од Mimi, 10 ноември 2009.

 1. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.565
  Допаѓања:
  71.418
  Пол:
  Женски
  Модераторите кога ја читаат темава...со сите тие пофалби и пофалби...

  [​IMG]
   
  На rose60, Summerlover, fallenangel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Најдобар форум и најдобри модератори
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Angie24

  Angie24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2017
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  252
  Пол:
  Женски
  Најдобар форум,најдобро уреден,најдобри луѓе,одлични совети,приказни,поуки,животни искуства...
   
  На Martka, cresa-jagoda и Dust им се допаѓа ова.
 4. vitamina

  vitamina Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  5.862
  Допаѓања:
  171.450
  Пол:
  Женски
  Можам да дадам една пофалба до форумов.
  Благодарејки на него ден по ден, години и години јас многу учам, учам без разлика на било каква животна тема, читам, се информирам.
  Искрено овде премногу научив да мајчинството, што реално бев сама далеку од се па ми дојде од енормна помош за било што притоа тоа да не се глупи муабети од типот бабинј деветини и солење памер на секоја минута.
  Учев многу и во најразлични други области.
  Пред се запознав и запознавам многу драги пријателки, личности што навистина постојат зад екрнот и што навистина можат да ти подарар подршка па и помош!!!
  Многумина од овде аир виделе од запознатства и тоа големи убавини, на оние кои навистина им требало помош за среќа се нашле добри луѓе, луѓе каде што на друго место нема да ги најдеш и да ги бараш.
  Малку се да, ама се прекрасни!!!

  Се на се кога ставам на вага, натежнуваат убавите работи сепак и покрај сите негативности.
   
  На *Ench@nted*, worrieddd и ane.bella им се допаѓа ова.
 5. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.616
  Допаѓања:
  22.618
  Пол:
  Женски
  Нема пофалби.Модераторите не заслужуваат !
   
 6. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.793
  Допаѓања:
  22.174
  [​IMG]

  Извини ама посилно од мене беше  Инаку јас сум задоволен, ќе пофалам, све најубаво, све си тип топ, многу нови искуства , нови членови , забава до бескрај , перфектна доза на сарказам и буцкање, модераторите секогаш одлични во вршењето на работата, глобалниот модератор перферктен, уште да тепам на изборите во декември и ова ќе биде најубавиот форум во Македонија и опширно.
   
  На ivi1987, WildMk, zalosna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.316
  Допаѓања:
  239.173
  Пол:
  Женски
  сонувај ти само за тепање на изборите :D:makeup:
   
 8. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.793
  Допаѓања:
  22.174
  [​IMG]
   
  На zalosna, buba4e89 и joy1 им се допаѓа ова.
 9. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.897
  Допаѓања:
  158.734
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl: :rofl: :headbang: me to me from 2013:

  [​IMG]
   
  На ivi1987, WildMk, Yipman2 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. jasbi

  jasbi Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  666
  Допаѓања:
  5.200
  Пол:
  Женски
  Форум каде може да бидеш свој без правење лице.
  Форум каде има многу добри лугенца.
  Форум кој ме засмејува и потсетува на едно минато време, каде се стекнуваа пријателства и се раѓаа љубови(мирц)
  :*(y)
   
 11. Pebeka

  Pebeka Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2014
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  159
  Mnogu iskustva,koi mi pomognaa vo mnogu situacii vo zivotot.
   
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.469
  Допаѓања:
  106.770
  'Ќе грешам душа' и ќе речам дека всушност, ми се допаѓа динамиката на форумов :D
   
  На lovestoneddd му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.627
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Ми се сфиѓа што има позитивни ликови, има квалитетни мислења ту и тамо да се прочитаат.Има што да се научи и разбере.Многу ствари имам дознаено од форумов.
   
 14. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.408
  Пол:
  Женски
  Исто како животот..едни доаѓаат а други си одат, по едни тажиш, ти недостасуваат а за други едвај чекаш да ги банираат трајно и глас да не им чуеш..едни ги фалиш а други ги кудиш....

  Всушност сите се различни, нема на овој свет две исти особи, нема на овој свет човек кој поседува само добрини во себе, мора да има и лоши карактеристики....така да....

  Има место за многу пофални зборови, сепак е форум со голем број членови, опстојува долго време.....и така да продолжи.
   
  На WildMk, Dadusicka, orhideea и 4 други им се допаѓа ова.
 15. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.353
  Допаѓања:
  20.885
  Пол:
  Женски
  Скоро секогаш кога сум побарала помош сум ја добила. Не само тоа, читајќи низ различните теми сум научила многу нови нешта. Убаво е да знаеш дека таму реално постои некој кој би ти дал совет кога ти е потребен. А убаво ми е кога и јас имам прилика да споделам искуство и да помогнам некому.
   
  На Martka, GoodGirl45 и shz им се допаѓа ова.
 16. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  417
  Допаѓања:
  463
  Пол:
  Женски
  За изгледот на веб-сајтот, фоρумот, членовите κои несебично ги споделуваат своите κоρисни мислења, баниρаните и тρоловите κои аκо не беа немаше да знаеме κои сме и пофалба до администρатоρите и модеρатоρите, κои должно си ја вρшат својата ρабота и задача. Пофалба и до оние κои ја читаат фемина.мκ и се потсмеваат бидејќи поκажале интеρес за нешто и пофалба и до мене за тρудот што го вложувам за да достигнам нешто недостижно, нешто што не може да се достигне и постигне.
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.