1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пофалби

Дискусија во 'За форумот' започната од Mimi, 10 ноември 2009.

  1. BlackMistery

    BlackMistery Популарен член

    Се зачлени на:
    16 октомври 2013
    Пораки:
    702
    Допаѓања:
    1.350
    Пол:
    Женски
    Пофалби имам за тоа што многу совети има од некои членки тука.
    Браво за таа што е во подфорум секс што е pinned од една членка, многу корисни работи, браво.
     
  2. Miro91

    Miro91 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2015
    Пораки:
    102
    Допаѓања:
    54
    Иако сум машко ама морам да признаам дека femina, иако настана како форум за женскиот сајт femina, сепак прерасна во најголем и најпознат македонски форум на интернет, па мора да ги пофалиме тука жените :))) има и доста мажи тука како членови па мислам дека не им пречи многу на жените, не би ни требало, и мислам дека е баш убаво што е вака шаренолико
     
  3. kikikikirika

    kikikikirika Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2011
    Пораки:
    2.013
    Допаѓања:
    4.484
    Пол:
    Женски
    Јас сум на Фемина веќе 10 години, некогаш помалку, некогаш повеќе активна. Во дневникот мој немам толку изнапишано за мене, ко на Фемина. Никого не познавам лично, но тука сум споделила многу убави и неубави работи, желби, мислења за религија, кавги за политика, поддршка за слабеење итн. Има форумски ликови чии мислења ми недостасуваат, има тинејџерки што тука пораснаа, има експерти од сите области од домаќинство до наука.

    Сега сум бремена па имам и време (а и потреба) да висам по форуми, оти врска неам од Бременост. И тука ми испукаа филм некои фацки, пробав да ублажам ситуација, госпоџата вреѓа ли вреѓа.

    Прво пофалба до Админите на Категоријата Бременост што одма ги избришаа мислењата, уште пред да ги пријавам и пред да имам можност да ги прочитам два пати, што би ми создало уште поголема болка. Се убив од плачење цел ден.

    После таа случка, пробав со други форуми, с'ска ме фати од реклами што летаат на сите страни. Толку несредено, никакво. Тука научена на ред и чистота :D Викам ќе се вратам на Фемина, кој не ми го поднесува стилот, не мора да ме чита, нека ме оговара во приватни пораки.

    Друго што е тука најубаво, ретко се наоѓа женски форум што ги има сите ама баш сите теми што и требаат на една жена. А тука ги има сите. Неспоредливо подобар е овој Форум од сите други женски форуми.

    Голема благодарност до Фемина што постои, а најмногу на Модераторите и Админите што се трудат да ја одржат позитивната атмосфера, па банираат и бришат кога ќе претераме (а сите некогаш сме претерале (facepalm) ) .

    Ете јас во 2011 имам 20 мислења дека Киро Глигоров е предавник на Македонија. Денес да ме прашаш зошто сум пишувала така , поима неам, за Киро ни тогаш ни сега не сум знаела ништо.
     
    На theowndemon, cresa-jagoda и Feminka22 им се допаѓа ова.
  4. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    14.124
    Допаѓања:
    43.679
    Пол:
    Женски
    Е ова е модератор на место.
    Не ја фалам пошто ја знам, него пошо си ја врши работата као шо треба.Прв пат ми брише мислење, и кажува зашто.А не, до толку ве мрзи шо ќе избришете и не ви ни текнува да кажете зашто.А таму кај шо сте ме бришале има и други офф топици.А малата се испонаша, па си доби рикверц.
    фем .png

    @Dream-Girl гушки :hug:
     
    На My litle pony, buba4e89, L.i.n.a.a и 2 други им се допаѓа ова.
  5. My litle pony

    My litle pony Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 септември 2021
    Пораки:
    357
    Допаѓања:
    853
    Пол:
    Женски
    Кога сме кај тема за модератори од цел модераторски тим @Dream-Girl и @RainBow се најдобри. Добри,културни,фини,брзо реагираат, секогаш кога ќе си пријавам мислење во музика одма добивам одговор.Секоја чест за вас двете најдибри сте:clap:
     
    На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Beautiful Dreams

    Beautiful Dreams Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 март 2022
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    1.926
    Пол:
    Женски
    Сите модератори си ја вршат својата должност на свој начин.Не дека другите се лоши во тоа,но најмногу имам пофалби за @Dream-Girl и @cresa-jagoda .Браво за вас девојки,продолжете така
     
    На Dream-Girl, buba4e89 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
  7. Acika12

    Acika12 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2017
    Пораки:
    64
    Допаѓања:
    28
    Пол:
    Женски
    Гооолема пофалба до админките и модераторите, што успеваат да го одржат форумов толку долго. Член сум скоро 6 години. Немам голема активност, искрено до пред 3 месеца неможев да се логирам, мој пропуст, не се ангажирав да сменам лозинка бидејки ја заборавив, но често сум ве читала.
    Како и да е сватив дека кога човек има слободно време подобро е да го помине тука отколку на фб.
    Ќе бидам искрена мислев дека никој не е активен овде. Но сум згрешила. Има супер форумџики и супер теми за секого.
    Поздрав
    Продолжете вака. :l:
     
    На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Puellapulchra

    Puellapulchra Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 август 2022
    Пораки:
    2.021
    Допаѓања:
    6.014
    Пол:
    Женски
    На неколку форуми сум најавена, но на фемина највеќе сум уклучена. Ми се свиѓа што се убаво уредени темите и модераторите се горе доле сите океј. Е сега може и подобро уредување на темите, но на други форуми е многу полошо. Пример, на кајгана кога сум уклучена, за тема да најдам едвај се снаоѓам