Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Пофалби

Дискусија во 'За форумот' започната од Mimi, 10 ноември 2009.

 1. Nikolinana

  Nikolinana Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  12
  Најпрво ми се допадна самата идеја за сајтов, но како го проучувам гледам и дека е прекрасно огранизиран, полн со информации и теми кои се интересни за читање, само напред, супер сте!
   
 2. butterfly25

  butterfly25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Еве и јас како нов член да ве поздравам ;)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.672
  Допаѓања:
  43.712
  Jas veke se navlekov na sajtov i mislam deka e prekrasno sto ima mesto kade sto mozeme da si gi spodeluvame iskustvata :) pozdrav do site clenki
   
 4. srcka

  srcka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  najdobar sajt,samo prodolzete taka
   
 5. srcka

  srcka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  odlicen sajt,se sto ni treba mozime da najdime tuka i da spodelime razlicni iskustva i mislenja,samo napred
   
 6. marti.cookie

  marti.cookie Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  17
  Kako da go smenam fontot vo kirilica?
   
 7. ForeverYoung

  ForeverYoung Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  246
  Ке претиснеш alt+shift во исто време.Ако не ти се менува значи немаш инсталирано мак фонт на комп и треба да си симнеш.Ама пробај,сигурно имаш:)
   
 8. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  297
  pofalbi za sajtot,odlice e :D :lol: :) :roll:
  Sakam samo da prasam dali mojata e-meil adresa mozat da ja vidat drugite ili taa e stogo doverlia i vo nikoj slucaj ne mozat da ja vidat?
   
 9. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.660
  Ви благодариме на сите за прекрасните зборови. Вашите коментари ни ја даваат потребната мотивација да продолжиме напред. Keep 'em coming ;)

  bluberry, ти одговоривме на прашањето во нова тема:
  za-forumot/dali-mojata-e-mail-adresa-e-strogo-doverliva-t319/
   
 10. Snezna-Kralica

  Snezna-Kralica Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  Прекрасен форум и честитки, па се надевам дека ќе имаме убава дружба овдека.
   
 11. Frosin4e

  Frosin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  38
  Странава е прекрасна вакво нешто баш ни требаше дури и зависна станав неможам без да го отворам барем еднаш дневно а и форумот е супер моземе да се консултираме меѓусебно тоа најмногу ме фасцинира..... :lol:
   
 12. Bubbe

  Bubbe Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  ZDRAVO NA SITE. I JAS SUM NOVA OD BITOLA SUM.IMAM 37 GODINI, SIN OD 19 I KERKA OD 14.SAKAM DA SE DRUZAM,SAJTOT E SUPER. POZZ DO SITE.PS.MI E MAKA SO DENES NE SUM VO SKOPJE DA GO GLEDAM ZDRAVKO COLIC
   
 13. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  266
  it's wonderfull... vakvo nesto ni trebase 8)
   
 14. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  6.989
  Допаѓања:
  90.468
  Супер е сајтот,имам критика за форумот.
  Кога ќе стиснам мислење на член,ми ги дава темите на кои пишува и не ме води до мислењето туку треба да го барам сама во темата.Тоа ич не ме бендисува.
  И друго администраторики,дајте малку построго,што е ова,за секој проблем,тема! :lol:
   
 15. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.660
  Lilit, критиката е прифатена и проблемот со прегледувањето на мислењата на корисниците е веќе решен. Ти благодариме за сугестијата. ;)

  Што се однесува до „лабавата“ модерација, свесни сме дека постојат проблеми (не е само отворањето на теми, тука е и кирилицата, интерпункциските знаци, CAPS LOCK-от, боите итн.). Се надеваме дека со тек на време ќе успееме да ги елиминираме проблемите еден по еден (моментално во изработка е модул за кирилица). Сакаме да им дадеме можност на корисниците малку да свикнат на форумот, а во блиска иднина ќе воведеме построго почитување на правилата.

  Поздрав.
   
 16. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  133
  Pozdrav i golemo BRAVO i od mene
   
 17. beti.toshevska

  beti.toshevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  mi se dopaga dobro e :
   
 18. Avatar

  Avatar Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  9
  Petka i od mene..super e sajtot.bas me raduva sto ima se za zenite i sto ima vakov jak forum..pozz
   
 19. Suzeto

  Suzeto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  15
  superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
   
 20. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Super ste,sajtov mi se dopagja,mesto kade sto se razmenuvaat zenskite iskustva,isto kako da sme se sobrale na edno mesto i site si razgovarame za se sto ne interesira.Prodolzete taka,i vi pozeluvam uspeh.Pozdrav.